Společnost Microsoft dnes vydala nejnovější verzi náhledu, sestavení 10532. Pro Windows zasvěcenci v rychlém kruhu. Zahrnuje opravy chyb a vylepšení celkové stability a několik nových funkcí. Nové věci jsou v žádném případě zásadní, ale pokud jste zasvěcenci systému Windows a vyzkoušíte každou z těchto sestav, budete si ji muset okamžitě stáhnout.

Toto sestavení přichází něco přes týden od té poslední verze náhledu pro zasvěcence - Windows 10 Preview build 10525.

Gabe Aul dnes odpoledne na Twitteru oznámil novou stavbu.

Dobře #WindowsInsiders, build 10532 je nyní na cestě přes Windows Update: http://t.co/uksQvUj3hY— Gabriel Aul (@GabeAul) 27. srpna 2015

Windows 10 Náhled sestavení 10532

Jako vždy, pro stažení nejnovější verze, přejděte na Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Vyhledat aktualizace systému Windows a uvidíte následující - th2_release Core 10532.

Náhled sestavení

Kontextové nabídky byly vylepšeny. V článku, který dnes napsal Gabe Aul o blogování Windows, píše: „Slyšeli jsme zpětnou vazbu o konzistenci nabídek v systému Windows 10, takže jsme provedli některé změny, abychom je vylepšili a poskytli jim moderní pohled a dojem. Stále na tom pracujeme, ale s touto sestavou uvidíte několik dobrých změn. “

aktualizace místní nabídky

Další ohlášenou aktualizací jsou vylepšení aplikace Windows Feedback. Nyní zahrnuje možnost sdílet přímý odkaz zkopírovaný do vaší schránky a vložit ho kamkoli chcete. Gabe říká, že to pomůže zasvěceným lidem sdílet jednoduchou zpětnou vazbu a návrhy na Twitteru, fórech a přímo s inženýry společnosti Microsoft.

zpětná vazba aplikace

Pro tuto sestavení se také oznamuje jazykový balíček pro podporované jazyky v programu Windows Insider a připravovaná funkce pro Insider Hub, kterou si budou moci nejprve vyzkoušet PC a Mobile zasvěcenci.

Jelikož se jedná o sestavení verze beta, existují některé známé problémy, které zahrnují následující:

  • Přihlašování tváře Windows Hello nebude na tomto sestavení fungovat u některých zařízení; zařízení lze stále odemknout pomocí jiných metod, jako je pin, heslo nebo otisk prstu. Jak uvádí zasvěcenci na sestavení 10525, 64bitový prohlížeč Google Chrome se při spuštění zhroutí. Google si je tohoto problému vědoma. Mezitím bude na tomto sestavení fungovat jejich 64bitový prohlížeč Google Chrome Canary nebo 32bitový prohlížeč Google Chrome.

Stále se stahuje a instaluje na můj testovací systém. Ale pokud už to máte, rádi bychom se sem dostali od vás a dejte nám vědět, jaká byla vaše zkušenost dosud.