Pokud jde o vydávání aktualizací, společnost Microsoft je dnes v provozu. Dříve dnes vyšlo Kumulativní aktualizace KB4013429 pro Windows 10, verze 1607. A později večer společnost Microsoft vydala aktualizaci Windows 10 Creators Update Insider Build 15058.

Tato aktualizace přichází na patách minulého týdne Insider Build 15055. Stejně jako v minulém týdnu sestavení neexistují žádné nové funkce, ale zahrnuje i řadu vylepšení „pod kapotou“ a opravy chyb. Přibližujeme se k odhlášení Microsoftu v konečné verzi tak, jak se chystá příští měsíc.

Rovněž stojí za zmínku, že byl odstraněn vodoznak, který se obvykle zobrazuje v pravém dolním rohu plochy. Verze je samozřejmě stále 1703 a datum vypršení platnosti na obrazovce O systému Windows je pryč.

verze 1703

Ve skutečnosti po instalaci kumulativní aktualizace Windows 10 KB4013429 - přejděte na Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Aktualizace systému Windows a uvidíte, že společnost inzeruje aktualizaci tvůrců, kterou můžete vidět na níže uvedeném snímku obrazovky.

Windows 10 Creators Update Build 15058 pro PC

Zde je seznam toho, co bylo opraveno, vylepšeno a změněno podle náčelníka Windows Insider Dona Sarkar:

  • Opravili jsme problém způsobující selhání spuštění několika aplikací pro doručenou poštu (jako je Store) a zabránění jakékoli aktualizace aplikací z obchodu z instalace. Opravili jsme další problém způsobující, že se některé aplikace UWP neočekávaně objeví s názvem balíčku aplikací v záhlaví na rozdíl od názvu aplikace. Opravili jsme problém, kdy při přechodu na celou obrazovku nebo maximalizaci Microsoft Edge, když bylo okno Microsoft Edge uchyceno na velikost menší než polovina obrazovky, by se spustila zpětná navigace. Opravili jsme problém, který způsobil, že ukazatel myši zůstal viditelný, když sledování videa na celou obrazovku v aplikaci Microsoft Edge.Opravili jsme selhání Při zasílání na stránku Nastavení Wi-Fi přes Nastavení> Síť a internet> Wi-Fi někdy došlo k potížím zasvěcených osob. Problém byl vyřešen, když se relace na ploše někdy zhroutila Zasvěcenci po uzamčení, pokud byl počítač nastaven na uzamčení při spánku. Poté, co k tomu došlo, může při pokusu o odemčení počítače dojít buď k neočekávané chybě „Nelze se přihlásit: Počet připojení k tomuto počítači je omezen a všechna připojení jsou používána“ na přihlašovací obrazovce, nebo úspěšné přihlášení pouze k Najít všechny otevřené aplikace byly uzavřeny. Opravili jsme problém, kdy přejmenování šifrovaného PDF by resetovalo výchozí čtečku PDF, pokud není aktuálně nastavena na Microsoft Edge.We zlepšili kvalitu přehrávání videa na cílovém zařízení při použití Miracast pro bezdrátové připojení z PC s vysokým DPI na jiné zařízení s vysokým DPI.

Chcete-li získat nejnovější aktualizaci, ověřte, že jste v rychlém vyzvánění (což nemusí být, pokud jste se přestěhovali do pomalého vyzvánění, abyste získali vestavěné aktualizace aplikací), a přejděte na Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Aktualizace systému Windows.

A samozřejmě si pamatujte, že se všemi sestavami náhledu existují známé chyby a další problémy. Přejděte na blog Microsoft a prohlédněte si úplný seznam změn.

Pokud jste zasvěcenci, dejte nám vědět, co si o těchto nedávných sestavách myslíte, když se přibližujeme ke konečné verzi aktualizace tvůrců.