Online porovnávání cen v obchodě

Myšlenka jít do velkého maloobchodního obchodu, jako je Target nebo Best Buy, a jít ven s novým lesklým gadgetem se zdá téměř kuriózní. Tráva je na internetu jednoduše zelenější. Existují lepší ceny, více možností a spoustu recenzí online. Navíc, nemusíte se zbavit duffu nebo si obléknout skutečné kalhoty, abyste si za 500 $ koupili, pokud to dostanete z Amazonu.

Stále však existuje několik závažných důvodů, proč si můžete koupit stejný elektronický gizmos v obchodě, který můžete získat online. Řekněme například svatý svinstvo, na které jste si právě vzpomněli, že zítra máte narozeniny vaší ženy, a prvotní dvoudenní přeprava to neřeže. Jako někdo, kdo čelí této situaci vícekrát a je stále ženatý dodnes, mohu potvrdit, že nákup drahé elektroniky v kamenném obchodě je schůdnou možností. Časový rozvrh je velký, ale zde je několik dalších důvodů, proč byste to měli udělat:

  • Jednodušší návraty - Pokud se věc rozbije nebo je špatná barva nebo něco, stačí se vrátit přímo do obchodu, ze kterého jste ji koupili, a získat zpět své peníze. To bije vykopat přepravní krabici z koše a / nebo platit poštovné, aby se vrátilo zpět do Amazonu (neplatí vždy za dopravu za vrácení, v závislosti na příčině) .Zkontrolujte to před zakoupením - Obrázky stojí za tisíc slova, ale být schopen položit tlapky na něco a vymyslet to, stojí za to mnohem více. Nezakoupili jste někdy od Amazonu něco, abyste zjistili, že je buď mnohem větší, nebo mnohem menší, než jste si mysleli? Mám. (Prokletí, klamně vypadající případ papírového papíru, který je miniaturní krabicí, která pojme jako tři reamy!) Podpora v obchodě. Pokud je vyžadována nějaká montáž (televizory a tak), pomůže vám mít někoho, koho můžete konzultovat tváří v tvář, ohledně tipů na instalaci (co jiného si musím koupit?) Nebo přímo zaplatit, abych to pro vás udělal. Navíc, některé obchody budou obsluhovat položky pouze v případě, že jste si je koupili odtamtud. Při nákupu v obchodě můžete získat zpětné provize (např. Dárková karta Target) nebo získat věrnostní body nebo další slevy za používání kreditní karty v obchodě. To také pomáhá, pokud máte v kapse vypálenou dárkovou kartu pro konkrétní obchod. Platit v hotovosti - averze k plastu? Jediným způsobem, jak získat sladké slevy, je pak porovnávání cen v obchodě bez uvedení čísla vaší kreditní karty nebo debetní karty.

Takže to všechno je. Ale to jen zanechává jednu velkou nevýhodu: cenu. Často najdete slevy 10%, 20% nebo více za stejný produkt na Amazonu nebo v Neweggu nebo dokonce v internetovém obchodě maloobchodníka, ve kterém se právě nacházíte.

Díky porovnávání cen můžete získat online ceny z kamenného obchodu, pokud jste ochotni dát se do zákaznické linky.

Obchody, které nabízejí porovnávání cen za online prodej

Téměř každý maloobchodník s velkými krabicemi má politiku přiřazování cen. To znamená, že pokud dokážete, že jste našli stejný model online za nižší cenu, on-line cenu ctí. To zahrnuje webovou stránku stejného obchodu (např. Pokud je levnější na webu BestBuy.com, než je v obchodě na adrese Best Buy), nebo online cenu od konkurenta.

Zde je rychlý seznam obchodů, které mají zásady porovnávání cen a které weby ctí:

Záruka nejlepší kupní ceny

  • Amazon.comBhphotovideo.comCrutchfield.comDell.comHP.comNewegg.comTigerDirect.comMístní maloobchodní konkurenti (včetně online cen)

Walmart Price Matching Policy

  • Amazon.comBestbuy.comBedbathandbeyond.comHomedepot.comJcpenney.comKmart.comKohls.comLowes.comNewegg.comOfficedepot.comSears.comStaples.comTarget.comTigerdirect.comToysrus.comWalmart.comPlus několik dalších obchodů, které ve skutečnosti nejsou spojeny s elektronikou (auto, domácí zvířata, sportovní obchody)
  • Amazon.comBabiesrus.comBedBathandBeyond.comBestbuy.comBarnesandnoble.comBuybuybaby.comCostco.comCVS.comDiapers.comGamestop.comJCPenney.comKmart.comKacls.comMewys.comNewegg.comOfficeDepot.comSamsClub.comSears.comStrusse.comWright.comWapens.comWapens.comWapens.comWapens.comWapens.comWapens.com

Zásady shody cen se sponkami

  • "Každý prodejce, který prodává produkty v maloobchodních prodejnách i online pod stejnou značkou." Amazon.comWayfair.com

Zásady pro porovnávání cen kancelářského skladu

  • „Každý maloobchodník, který prodává produkty v maloobchodech i online pod stejnou značkou.“ Amazon.com

Téměř v každém obchodě bude existovat určitá cenová politika. Stačí zkontrolovat jejich webové stránky nebo vyhledat velké staré znaménko jejich oddělení služeb zákazníkům a zjistit, kteří online konkurenti se shodují s cenou.

Jak funguje porovnávání cen

Každý obchod se bude lišit způsobem, jakým tyto obchody provádějí, ale obecně řečeno, jak to funguje:

  1. Naleznete nižší cenu za stejný produkt a model online, který je nabízen v obchodech. Přiveďte telefon s vytištěným webem nebo výtiskem z prodeje do zákaznického servisu a řekněte jim, že chcete provést cenovou shodu. . Obchodní partner ve svém systému ověří, zda je výpis legitimní a odpovídá produktu, který chcete koupit v obchodě. Získáte slevu a zaplatíte normálně.

Udělal jsem to několikrát a většinou je to v pořádku. Existují samozřejmě určité výhrady a výjimky. Věci jako Black Friday / Cyber ​​Monday blowouts, kupon code, 2-for-1 obchody, Amazon Marketplace položky a jakýkoli jiný druh komplikovaných nebo neobvyklých slev nebude fungovat. Musí to být cena, která se zobrazí, když se na stránku produktu díváte normálně.

Smlouva mobilní telefony, slevy, tisk, nabídky balíčků a ceny, které přicházejí s financováním, se také nepočítají.

Také spolupracovník obchodu musí být schopen potvrdit, že se jedná o přesně stejný model. S tím se můžete potýkat. Někdy, zřejmě bez důvodu, číslo modelu může být o jednu číslici online ve srovnání s tím, co je v obchodě, i když je to stejná přesná věc. Pokud například Amazon uvádí seznam 8001ABBZ a Target má 8001ABBZ-2, možná budete muset přesvědčit.

Další úskalí: Na Target používají pro prohledávání věcí proprietární systém. Po přihlášení do Amazonu v telefonu se nemusí zobrazit stejné ceny, jaké vidíte.

Obecně lze říci, že pokud se nechcete záměrně pokoušet hrát systém, měli byste mít možnost porovnat svou online cenu. Měl jsem případy, kdy spolupracovník obchodu nebyl stoprocentně přesvědčen, ale stále mi dychtivě dali slevu. Také jsem měl opačnou zkušenost: v Best Buy byli prakticky nadšeni, když mi na routeru dali slevu 20 $. Váš počet najetých kilometrů se bude lišit, ale rozhodně to stojí za výstřel.

Jeden poslední tip: Pokud jste něco zakoupili a později zjistili nižší cenu, můžete se obvykle vrátit nebo zavolat do obchodu a získat cenu oceněnou zpětně, pokud je to během určitého počtu dní.

Už jste použili párování cen k získání online ceny v obchodě? Řekněte mi, jak to šlo v komentářích!