Přečtěte si další články, výukové programy, aktualizace, tipy, dotazy, nápovědy a odpovědi

V srpnu přidala společnost Google spolupráci na webových aplikacích / webech Picasa. Tato aktualizace byla úlevou pro lidi pracující na fotografických projektech a skupiny / rodiny, které chtěly spolupracovat a sdílet fotografie. Nevýhodou této nové funkce (zřídka používané) je, že uživatelé byli nuceni používat webové aplikace nebo weby Google, pokud chtěli spolupracovat. Bohužel, Google Sites prostě není nejintuitivnější aplikace pro nastavení a jít.

IMOP, Google skočil z pistole a spustil funkci, než byla připravena pro jejich primární aplikaci Google Picasa Web Albums. A konečně, s aktualizací Picasa 3.6, Google umožnil uživatelům spolupracovat z platformy Picasa pro počítače. Patch obsahuje několik dalších dobrot; Podívejme se.

Pokud jdete hledat tuto funkci, může být obtížné ji nejprve najít. Stejné staré tlačítko Odeslat do webových alb Picasa zůstává; zde však najdete několik nových funkcí.

jak nahrávat do webových alb picasa

Google věci trochu změnil a nyní můžete nahrávat fotografie v jejich původní velikosti. Dříve jsme byli omezeni na obrázky o velikosti 1600 pixelů nebo menší. Aplikace Picasa nyní umožňuje sdílet vaše fotografie prostřednictvím webových alb přímo na stránce pro nahrávání. Můžete vybrat celé skupiny nebo jednotlivé kontakty, kterým chcete dát přístup. Máte také možnost přispět k jejich fotografiím a detailům.

nahrajte fotografii v původní velikosti a sdílejte ji se skupinami nebo jednotlivými kontakty

Jakmile budete vyzváni, abyste se stali přispěvateli, můžete také rychle přidat do webových alb jiných lidí. Při výběru alba se zobrazí možnost Přispět do alba přítele. Odtud uvidíte všechny složky, na které vám váš kontakt udělil práva přispívat, a můžete si vybrat, do které složky chcete poslat své fotografie.

přispívat fotografie do alb jiných uživatelů

Další aktualizací aplikace Google Picasa bylo uzavření obrovského obtěžování skenerem obličeje Picasa. Mít program automaticky procházet všechny vaše fotografie a označit jejich tváře může být skutečnou invazí do soukromí. Pro některé je to dobrá funkce, ale nikdy nebylo možné ji vypnout. Pomocí aktualizace 3.6 můžete nyní deaktivovat automatický detektor obličeje ze Správce složek. Je samozřejmé, že používání rozpoznávání obličeje pro vaši soukromou sbírku je jedna věc, ale pokud spolupracujete s přáteli na veřejném webu, opravdu to nechci povolit.

deaktivujte skenování obličeje a rozpoznávání obličeje v programu Picasa

Pokud stavíte sadu fotografií a žádná z přednastavených velikostí nefunguje, jste ve skutečném nálevu. Do teď! Pomocí aktualizace 3.6 můžete nástroju oříznutí přiřadit vlastní poměry stran, což usnadní úpravy více fotografií se stejnými rozměry.

vytvořte vlastní šablony rozměrů oříznutí obrázku picasa

Tagy byly aktualizovány:

Všiml jsem si několika dalších upgradů a vylepšení; došlo k určitým značným zlepšením v obličejovém značkování. Ačkoli nejsem fanoušek používání tváří na veřejných stránkách, doma je to dobrý způsob, jak rychle označit mé fotografie. Picasa 3.6 nejen vyhledá tváře s větší přesností, ale nyní navrhne osobu, jakmile kliknete na pole Přidat jméno, pokud má Picasa blízkou shodu.

Pokud jde o aktualizace od společnosti Google:

Geotag mapy

To zahrnuje aktualizaci 3.6 aplikace Google Picasa. Všimli jste si něčeho nového, co jsem zapomněl zmínit? Vložte poznámku do komentářů!

Základy aplikace Picasa: Funkce aplikace Picasa 3.6 [prostřednictvím podpory Google]