Společnost Microsoft tento týden vydala novou aktualizaci pro ty uživatele, kteří jsou součástí programu Preview for Developers. Nové sestavení je 8.10.14176.243 a začalo se ve středu používat uživatelům telefonů se systémem Windows.

Tato aktualizace poskytuje spoustu vylepšení výkonu a opravy chyb. Pokud ještě nejste součástí vývojářského programu, přečtěte si náš článek o tom, jak nastavit náhled pro vývojáře v systému Windows Phone. To vám umožní získat nejnovější aktualizace telefonu dříve, než je dopravci nakonec zavedou.

Pokud jste letos byli součástí programu společnosti Microsoft, dostali jste před širokou veřejností aktualizaci Windows Phone 8.1.

Aktualizace Microsoft Windows Phone 8.1

Získání aktualizace je stejné jako vždy. Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace telefonu, poté stáhněte a nainstalujte aktualizaci. Při instalaci se váš telefon restartuje čas nebo dva.

Aktualizace telefonu Microsoft Windows

V rámci blogu Windows Phone však tato otázka upozorňuje na jednu z oprav, která řeší problém, který někteří uživatelé Nokia Lumia dostávali během aktualizace, ale tato aktualizace by měla problém vyřešit. Společnost Microsoft však říká, že pokud se vám chyba stále zobrazuje, možná budete muset spustit nástroj Nokia Recovery.

Jedna z důležitých oprav řeší problém, který někteří lidé viděli během procesu aktualizace - chyba 80188308 - která vznikla v důsledku vyčerpání úložného prostoru v systémovém oddílu během aktualizace. Očekáváme, že tato oprava vyřeší problém s aktualizací pro většinu uživatelů. Pokud máte zařízení Nokia Lumia a stále se vám zobrazuje tato chyba s nejnovější aktualizací, můžete pomocí nástroje Nokia Software Recovery obnovit zařízení.

Po získání aktualizace na telefonu Nokia Lumia 635 je celková zkušenost s aplikací a rozhraním mnohem úhlednější a zdá se, že se věci pohybují plynuleji.

Co tvoje? Jaká vylepšení nebo problémy jste zaznamenali od instalace této nejnovější aktualizace?

Zanechte komentář níže a dejte nám vědět!