Společnost Microsoft dnes představila Windows 10 Preview Build 16299 pro PC zasvěceným v rychlém kruhu. Toto je první nová insiderská sestava tento týden po třech vydáních minulý týden; Sestavte 16296 jako nejnovější.

Microsoft je nyní na místě, kde aktualizace Windows 10 Fall Creators Update, která bude vydána 17. října, je ve fázi stabilizace. Zasvěcenci mohou očekávat, že sestavení bude vydáno rychlým tempem. Všechny verze vydané pro příštích několik týdnů budou zahrnovat většinou opravy chyb a žádné pozoruhodné nové funkce.

Windows 10 Náhled sestavení 16299

Windows 10 Insider Preview Sestavení 16299

Zde je seznam vylepšení a oprav, které můžete očekávat v této poslední sestavě podle oznámení Dona Sarkar:

  • Opravili jsme problém, s nímž se někteří zasvěcenci setkali, kde po upgradu na nedávné lety by jejich optická jednotka nebyla uvedena pod tímto počítačem. Opravili jsme problém, kdy by se Microsoft Edge mohl při rolování vložených PDF zřítit. Opravili jsme problém, který způsobil, že někteří zasvěcenci viděli 0x80070005 při pokusu o upgrade na několik posledních let. Opravili jsme problém, kdy pomocí oznámení Automatické stahování souborů k zablokování aplikace ze stahování souborů nefungovalo aplikace UWP. Opravili jsme problém, který způsobil, že program Windows Defender potenciálně stahoval soubory vybrané jako online - pouze po použití dialogu pro výběr souboru a zobrazení jejich miniatur.

Dona také poznamenává, že celý tým Windows Insider je na konferenci Ignite v Orlandu, kde se setkávají s dalšími zasvěcenci. "Jsme všichni v Ignite v Orlandu tento týden." Byla to taková čest a výsada, že jste dostali šanci se s vámi setkat všechny online v průběhu všech let a tento týden je prostě magické setkat se tváří v tvář, “píše Sarkar. Společnost Microsoft dnes na akci také oznámila spoustu nových uživatelských rozhraní a vylepšení sdílení přicházejících do OneDrive.

Těšíte se na aktualizaci Windows Fall Creators Update příští měsíc nebo ne tolik? V následující sekci zanechte komentář a dejte nám vědět. Nezapomeňte se také připojit k našim fórům Windows 10 a diskutovat o všech věcech Microsoft a Windows 10.