Společnost Microsoft vydává My Phone pro zálohování zařízení Windows Mobile

S vydáním systému Windows Mobile 6.5 společnost Microsoft oznámila, že jejich nová bezplatná služba zálohování a synchronizace telefonu s názvem „Můj telefon“ se promítla z verze Beta! Se všemi funkcemi, které společnost Microsoft zabalila do Mého telefonu, je softwarový balíček / služba mnohem větší než jen nástroj pro zálohování nebo synchronizaci. Po instalaci mohou telefony se systémem Windows Mobile 6+ snadno zálohovat své kontakty, fotografie, události kalendáře a další data přímo na zabezpečený web společnosti Microsoft.

Podle webové stránky MyPhone, jakmile synchronizujete svá data na web, můžete snadno spravovat, přistupovat a přenášet data do az telefonu (nebo jiných telefonů se systémem Windows Mobile 6+) prostřednictvím webu Microsoft My Phone pomocí snadno ovladatelných nabídek. a vyhledávací funkce. Vzhledem k tomu, že weby sociálních médií jsou právě teď velkou věcí, tato služba vám také umožňuje odesílat soubory a fotografie přímo na weby, jako je Facebook nebo Flickr. Zní to jako Live Mesh, když se mě zeptáš. ;)

Zde je krátký seznam několika věcí, které můžete dělat s bezplatným softwarem / službou My Phone.

  • Zálohujte obsah telefonu automaticky až 200 megabajtůOdosílejte fotografie do svého počítače a oblíbených sociálních sítí Vyhledejte ztracený telefon zobrazením mapy posledního umístění, které byl váš telefon synchronizovánSync a Získejte přístup ke svým kontaktům, kalendáři, úkolům, fotografiím, textovým zprávám a dalším prostřednictvím webu Microsoft My Phone

Stahování a služby jsou zcela zdarma. Společnost Microsoft však na svých webových stránkách uvádí, že existují i ​​některé (dosud nezveřejněné) prémiové funkce, které lze zakoupit také. Podrobnosti a ceny těchto „prémiových“ funkcí jsou právě teď trochu lehké. Pokud má někdo nějaké další „prémiové funkce“, rádi bychom vás slyšeli.

Microsoft My Phone Stáhnout [Microsoft My Phone]