Společnost Microsoft dnes vydala nové kolo kumulativních aktualizací pro systém Windows 10 pro tento měsíc úterý Patch. K dispozici jsou nové kumulativní aktualizace pro všechny podporované verze systému Windows 10 a serveru. Aktualizace zabezpečení systému Windows 10 1809 s aktualizací říjen 2018 je k dispozici ve formě KB4493509. Neexistují samozřejmě žádné nové funkce pro hlášení, ale existuje několik systémových oprav a dalších vylepšení.

Windows 10 1809 kb4493509

Windows 10 1809 říjen 2018 Aktualizace KB4493509

Toto nejnovější kolo kumulativních aktualizací bude stavět vaši sestavu na 17763 437 a zahrnuje následující seznam oprav a vylepšení:

  • Řeší problém, ke kterému dochází, když povolíte znaky definované koncovým uživatelem písma (EUDC). Systém přestane fungovat a při spuštění se objeví modrá obrazovka. Toto není běžné nastavení v asijských regionech. Řeší problém, který může způsobit, že aplikace, které používají MSXML6, přestanou reagovat, pokud byla během operací v uzlu vyvolána výjimka. Řeší problém, který způsobí, že editor zásad skupiny přestane reagovat při úpravách skupiny Objekt zásad (GPO), který obsahuje předvolby zásad skupiny (GPP) pro internetová nastavení aplikace Internet Explorer 10. Řeší problém, který může způsobit problémy s ověřováním aplikace Internet Explorer 11 a dalších aplikací, které používají WININET.DLL. K tomu dochází, když dva nebo více lidí používá stejný uživatelský účet pro více souběžných relací přihlášení na stejném počítači se systémem Windows Server, včetně přihlášení ke vzdálené ploše (RDP) a terminálového serveru. Aktualizace zabezpečení systému Windows Datacenter Networking, Windows Server, Microsoft JET Databázový stroj, jádro Windows, vstup a složení systému Windows, skriptovací stroj Microsoft, platforma a rámce aplikace Windows, úložiště a souborové systémy Windows, komponenta Microsoft Graphics, virtualizace Windows, Windows MSXML, komponenty Windows SQL a Microsoft Edge.

Všechny další podporované verze systému Windows 10 a Server také dnes dostaly nové aktualizace. To zahrnovalo sestavení 18362,53 pro zasvěcené osoby se systémem Windows 10 1903, květen 2019 aktualizace. Stejně jako ostatní kumulativní aktualizace systému Windows 10 byste je měli dostávat automaticky na pozadí. Chcete-li zůstat na vrcholu věci, přejděte na Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Windows Update a zkontrolujte aktualizace.

Uvědomte si, že s touto aktualizací existuje několik problémů. Nezapomeňte si přečíst poznámky k vydání společnosti Microsoft ohledně možných problémů a zástupných řešení.

Nezapomeňte také, že pokud máte problém s touto nebo s jakoukoli aktualizací řady, můžete je vrátit zpět. Přečtěte si náš článek o odinstalování kumulativních aktualizací systému Windows 10.