Nejnovější mobilní operační systém společnosti Apple, iOS 8, má novou funkci nazvanou Prediktivní text. Umístí nabídku nad klávesnici, která se snaží předpovídat další slovo, které hodláte napsat. Potom místo toho, abyste museli zadávat celé slovo, stačí klepnout na pole se slovem nad klávesnicí.

Podle společnosti Apple se tato funkce časem zlepší a odvede lepší práci při předpovídání toho, co budete psát, na základě způsobu, jakým zadáváte slova v iMessage, Word a dalších aplikacích, do kterých píšete.

Prediktivní text iOS 8

Mobilní operační systém Android má tento typ funkce již nějakou dobu a je také součástí Windows Phone. Pokud jste tyto jiné platformy nepoužívali, možná je budete chtít vypnout ve svém iPhonu nebo iPadu.

Zakázat prediktivní text iOS 8

Chcete-li jej vypnout, přejděte na Nastavení> Obecné> Klávesnice a přepněte prediktivní přepínač do polohy Vypnuto. To je všechno. Nyní bude klávesnice fungovat stejně jako v předchozích verzích systému iOS, aniž by vás prediktivní text rušil.

vypněte prediktivní text

Když už mluvíme o Apple obtěžování, pokud jste přišli na to, jak se zbavit toho U2 alba z iTunes, přečtěte si náš článek: Odstraňte U2 Album z iTunes, o které jste nikdy nepožádali.

Máte nějaké další věci, které vás obtěžují iOS 8? Zanechte komentář níže a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom jim poskytli způsoby, jak je vypnout nebo vyřešit problém.