Instagram nejen vylepšil svou oblíbenou službu sdílení fotografií, ale aplikace nyní umožňuje hlubší integraci s iOS. Můžete si vybrat obrázek nebo video z aplikace Fotografie a pak je přímo sdílet bez spuštění samotné aplikace Instagram. Uživatelé tuto funkci žádají již dlouhou dobu. Nyní můžete pohodlně sdílet své fotografie přímo z jakékoli aplikace v systému iOS.

Sdílejte fotografie na Instagramu z iOS

Nejprve zkontrolujte, zda máte nainstalovanou nejnovější verzi 8.2. Můžete si ji zdarma stáhnout z App Store. Spusťte aplikaci Fotky, poté přejeďte prstem na konec a klepněte na tlačítko Další. Přepněte na Instagram a potom klepněte na hotovo.

IMG_0816

Vyberte fotografii nebo video a potom klepněte na Instagram v seznamu aplikací. Upozorňujeme, že několik výběrů není podporováno.

IMG_0818

Zadejte titulek a značky hash a klepněte na Sdílet. Pokud nejste přihlášeni do Instagramu, budete vyzváni, abyste tak učinili.

IMG_0819

To má určitou nevýhodu, protože nebudete moci použít jedinečné editační nástroje Instagramu. Pro ty fotky, které nechcete přidávat filtry, je to pohodlnější. Dříve jste mohli spustit aplikaci z listu sdílení, ale k dokončení příspěvku byste museli zadat titulky z Instagramu. To je mnohem rychlejší. Minulý měsíc Instagram spustil přepracovanou verzi aplikace s novou ikonou a plošším designem, která klade větší důraz na vaše fotografie a videa.