Amazon_4K_Fire_TV_Featured

Stejně jako Apple TV a Roku existuje v Fire TV několik různých aplikací pro kanály. I když můžete určitě hledat nové kanály přímo v rozhraní Fire TV, je pro vás snadnější najít a nainstalovat je pomocí prohlížeče na vašem PC nebo mobilním zařízení. To usnadňuje vyhledání požadovaných aplikací a jejich rychlejší instalaci. Pokud jste novým vlastníkem Fire TV, podívejte se, jak se to dělá.

Přidejte aplikaci Fire TV z vašeho prohlížeče

Přejděte na stránku Aplikace a hry na webu Amazonu a zde můžete procházet tisíce aplikací dostupných podle toho, co se nabízí, v prodeji, datu vydání, konkrétních kategoriích a dalších. Zde samozřejmě můžete také vyhledat konkrétní aplikaci. Stojí za povšimnutí, že možná budete chtít upřesnit hledání modelu Fire TV, protože některé větší a složitější hry budou fungovat pouze na set-top boxu a ne na hůlce.

Aplikace Fire TV Amazon Site

Když na webu vyberete aplikaci, získáte popis a několik snímků obrazovky a můžete si přečíst hodnocení hodnocení. Pokud máte více zařízení Fire TV, vyberte z rozbalovacího seznamu to, které chcete odeslat, a klikněte na tlačítko „Získat aplikaci“.

Doručte aplikaci Fire Fire

A je to. Dále se zobrazí potvrzovací obrazovka s informací, že aplikace dorazí na vaši požární televizi během několika sekund. Zobrazí se také seznam souvisejících aplikací, na které se také můžete podívat. Při příštím spuštění aplikace Fire TV byste měli vidět, že je nová aplikace nainstalována a připravena k použití. Pokud tam není, přejděte do Nastavení> Můj účet a zvolte Synchronizovat obsah Amazon.

aplikace nainstalovaná Fire TV

Aplikace z Google Play můžete do zařízení Android nainstalovat tak, že je odešlete do telefonu z prohlížeče. Amazon's Fire OS je rozvětvená verze Androidu, která běží na jeho Fire tabletech a televizorech a můžete to udělat stejně. Zjistil jsem, že tato metoda je snazší, když mám během dne volný čas a chci nahrát svou Fire TV pomocí aplikací, které budou k dispozici, až se dostanu domů.

Pokud jste vlastníkem Fire TV, jaký je váš preferovaný způsob hledání a instalace nových aplikací do vašeho zařízení? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět.