Minulý týden jsem vám ukázal, jak vytvořit seznamy skladeb Xbox Music v systému Windows 8.1 pomocí Bing. To je v pořádku a dobré pro vytváření seznamů skladeb za chodu, ale po chvíli je možná budete chtít zbavit. Z jakéhokoli důvodu to není jednoduché, jako klepnutí pravým tlačítkem myši na seznam skladeb a výběr Odstranit - jako je tomu u prakticky každého jiného hudebního přehrávače.

Odstranění seznamu skladeb se u každého zařízení liší, ale jakmile odstraníte seznam skladeb, například Windows Phone, odstraní se napříč všemi zařízeními. Zde je ukázka, jak odstranit seznamy skladeb na každé platformě, která je k dispozici na konzole Xbox Music.

Odstranění hudebních seznamů Xbox

Windows 8.1 Xbox Music App: Chcete-li odstranit seznam skladeb v Xbox Music pomocí aplikace v systému Windows 8.1, musíte nejprve vybrat seznam skladeb. Poté v horní části klikněte na ikonu (…) pro více možností a vyberte Odstranit.

Smazat seznam skladeb Xbox Music

Hudba Xbox pro web: Opět musíte vybrat seznam skladeb, který chcete otevřít, a poté jej kliknutím na ikonu koše smažte.

Odstranit webovou verzi seznamu skladeb

Windows Phone: Otevřete aplikaci Xbox Music, přejděte do seznamu Seznamy skladeb a poté stiskněte a podržte, abyste odstranili rozbalovací nabídku.

Smazání telefonu se seznamem skladeb Winodws

Aplikace pro Android a iOS: Odstranění seznamu skladeb v systému Android je podobné telefonu se systémem Windows. Jednoduše stiskněte a podržte seznam skladeb a potom klepněte na Odstranit. V systému iOS stiskněte a podržte seznam skladeb a v zobrazené nabídce klepněte na Odstranit.

Xbox Music Android iOS

Xbox 360: Na konzole přejděte do složky Hudba Xbox> Moje hudba> Seznamy skladeb, vyberte ten, který chcete odstranit, a vyberte Odstranit seznam skladeb.

Xbox