IssueBurner recenze

Stručně řečeno, takto funguje IssueBurner. Úkoly nebo problémy můžete vytvářet e-mailem issues@issueburner.com. Když tak učiníte, IssueBurner automaticky vytvoří problém spojený s vaší e-mailovou adresou a všemi e-mailovými adresami uvedenými v seznamu Komu: nebo CC: jako příjemci. Problémy můžete začít vytvářet bez registrace, ale když si vytvoříte účet, můžete si zobrazit otevřené problémy a komentovat problémy. Tento systém má několik klíčových výhod, o kterých si myslím, že budou opravdu spolupracovat pro týmy pro spolupráci a pracoviště podpory zákazníků:

  • Všechno je založeno na e-mailu. Problémy lze vytvářet a sledovat všechny pomocí jednoduchého CC:. K účasti není třeba účet IssueBurner. To znamená, že se na palubu mohou dostat všichni vaši zákazníci a klienti, aniž by je museli procházet procesem registrace (což je stejně mrtvé jednoduché). Je to mobilní zařízení. Pokud můžete poslat e-mail, můžete vypálit problém. Pomáhá oddělit následné položky od běžných e-mailů. Funguje to s jakoukoli e-mailovou platformou. Aplikace Outlook, Gmail a další e-mailoví klienti vám umožňují převádět e-maily na úkoly, ale IssueBurner vám umožňuje sdílet problémy mezi všemi e-mailovými platformami.

Abyste získali maximum kilometrů z IssueBurner, musíte použít trochu kreativity. Jednou z mých zjevných aplikací, která mi přijde na mysl, je vytvoření helpdesku. Pomocí IssueBurner můžete změnit příchozí e-maily na „lístky“ a sledovat stav a korespondenci se zákazníkem. Zabiju dva ptáky jedním kamenem tím, že vám ukážu, jak IssueBurner funguje, a zřídím help desk „grolinePost“ horké linky. Na straně zákazníka (nebo v našem případě čtenáři, protože nemáme zákazníky), bude to stejně jednoduché jako posílání e-mailu na helpdesk, který jsem nastavil na adrese jack+help@groovypost.com. Ale na straně respondentů je do toho zapojeno trochu nastavení.

Krok první

Zaregistrujte se do IssueBurner. Musíte pouze navštívit IssueBurner.com a kliknout na Zaregistrovat. Dejte jim své jméno a e-mailovou adresu a máte hotovo.

IssueBurner: Správa úkolů prostřednictvím e-mailu

Upozorňujeme, že nemusíte nutně používat e-mailovou adresu, kterou budete používat k zadávání příchozích požadavků na helpdesk.

Krok dva

Vytvořte skupinu v IssueBurner. Tento krok byste vlastně mohli přeskočit, pokud plánujete věnovat tento účet jednomu účelu, ale pokud chcete použít IssueBurner pro jiné organizace a povinnosti, je dobrý nápad skupina. V pravém horním rohu klikněte na Skupiny a poté na Vytvořit skupinu.

IssueBurner: Správa úkolů prostřednictvím e-mailu

Zadejte název skupiny a organizaci. Zde jsem vybral „Nápověda“ a „groovyPost“.

IssueBurner: Správa úkolů prostřednictvím e-mailu

Tato adresa nebude veřejně viditelná. Místo toho odešlou e-mailem na adresu, kterou jsem zmínil výše, což bude jediná adresa, která zvládne problémy. Přidá se tím vrstva ochrany proti spamu, ale také se vytvoří profesionálnější vzhled zahrnutím vlastního názvu domény do e-mailu. Nyní si všimněte, že jsem to nastavil, aby problémy mohl nahlásit kdokoli. To je prozatím nezbytné, abychom mohli ověřit pravidlo předávání Gmailu. Možná se budete chtít vrátit a změnit jej na členy skupiny až později.

Až budete hotovi, klikněte na Vytvořit.

Dále přidejte členy, kteří mohou přidávat problémy. Pro naše účely přidám adresu jack+help@groovypost.com. Pokud chcete, můžete přidat další. Řekněme, že bych také mohl přidat jerry+help@groovypost.com nebo tammy+help@groovypost.com, pokud bych chtěl, aby ostatní mohli také zpracovat žádosti o pomoc (a pokud tito lidé skutečně existovali). Pamatujte: u účtů Google Apps pro domény a Gmail je vše, co přidáte po znaménku +, ignorováno, ale stále jej lze použít pro účely filtrování. Přečtěte si náš předchozí příspěvek, kde naleznete další informace o přizpůsobených adresách Gmailu.

IssueBurner: Správa úkolů prostřednictvím e-mailu

Poslední věcí, kterou byste měli udělat, je změna adresy na odpověď. Chcete-li tak učinit, klikněte na Skupiny a vedle názvu skupiny klikněte na Spravovat. V části Nastavení skupiny klikněte na možnost Změnit vedle položky „Výchozí z e-mailu a odpověď na e-mail“. Pokud tak učiníte, bude vaše e-mailová adresa IssueBurner.com soukromá.

IssueBurner: Správa úkolů prostřednictvím e-mailu

Dobře, teď jsme všichni připraveni na IssueBurner. Pojďme do Gmailu.

Krok tři

Nastavit přeposílání v Gmailu. Cílem je předat všechny e-maily zaslané na adresu jack+help@groovypost.com na adresu help.groovypost@issueburner.com. Abychom to mohli udělat, musíme nejprve ověřit, že jsme oprávněni přesměrovat na tuto adresu. V Gmailu klikněte na Nastavení a zvolte Předávání a POP / IMAP. Klikněte na Přidat adresu pro přesměrování a zadejte help.groovypost@issueburner.com nebo cokoli, co si nastavíte svůj skupinový účet IssueBurner jako.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Poté Gmail pošle e-mail na účet IssueBurner s potvrzovacím odkazem. IssueBurner vám to vrátí jako nový problém, takže by se měl zobrazit v doručené poště Gmailu. Můžete to také vidět ve svém účtu IssueBurner. Potvrďte kliknutím.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Krok čtyři

Filtrujte zprávy odeslané na vaši přizpůsobenou adresu Gmailu. Klikněte na Nastavení, zvolte Filtry a klikněte na Vytvořit nový filtr. Do pole Komu: zadejte vlastní e-mailovou adresu a klikněte na Další krok.

SNAGHTML89bbf1

Tato pravidla můžete nastavit podle vašich představ, ale protože IssueBurner vás přesto bude informovat o nových problémech, ráda vyberu Označit jako přečtené a přeskočit doručenou poštu. Nejdůležitější možností, kterou si můžete vybrat, je vybrat možnost Přeposlat do: a vyberte help.groovypost@issueburner.com. Až budete hotovi, klikněte na Vytvořit filtr.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Nyní jste hotovi. Zkusme to.

Vytváření úloh pomocí IssueBurner

Nyní, když jsme nastavili filtr Gmail a skupinu IssueBurner, kterou máme, budou všechny e-maily zaslané na adresu jack+help@groovypost.com automaticky převedeny na problém IssueBurner. Název problému bude předmětem e-mailu a popis bude předmětem e-mailu. Řekněme například, že mi někdo zaslal e-mailem otázku, jak trvale smazat váš účet Facebook.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail`

Po odeslání výše uvedeného e-mailu se stanou dvě věci:

  1. Ve skupině help.groovypost IssueBurner se vytvoří problém. Dostávám e-mail, který mě jako takový upozorní.
Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail`

Tento problém se může projevit až po několika minutách.

A tady je to v Gmailu…

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Reakce na úkoly

Pokud uživatel nemá účet IssueBurner, obdrží konzervovanou odpověď, v níž je upozorní, že problém byl přijat. Budou také vyzváni k přihlášení.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Řekněme tedy, že v reakci na tohoto čtenáře je chci nasměrovat na náš příspěvek po smazání vašeho účtu na Facebooku. Mohl bych na e-mail, který jsem obdržel od IssueBurner, odpovědět a přidat komentář. Bez ohledu na to, pokud se čtenář zaregistroval, obdrží oznámení, že problém byl aktualizován s komentářem.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Pokud se zaregistrují, mohou sledovat všechny komentáře a stav svého vydání ze svého vlastního účtu IssueBurner.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail`

Čtenář nebo zákazník může na e-mail odpovědět svým komentářem a oznámit, zda to vaše řešení vyřešilo nebo ne. To se přidá k úkolu jako komentář, který si můžete prohlédnout z vlastního ovládacího panelu IssueBurner.

Správa a uzavírání problémů

Problémy můžete seřadit podle skupiny nebo stavu na IssueBurner.com.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

IssueBurner.com má také velmi pěkný mobilní web.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Jakmile je problém vyřešen, můžete jej jednoduše zavřít z ovládacího panelu IssueBurner. Všichni přidružení uživatelé budou o tom informováni. Případně jej můžete označit jako „Později“, což může být užitečné, pokud řešení čeká na vyřízení a pokud je k dispozici, měli byste ho sledovat.

Zdarma Helpdesk systém s IssueBurner a Gmail

Můžete si také všimnout, že jsem přidal interní komentář. Tyto budou viditelné pouze pro členy skupiny a administrátory. Pokud tedy chcete například zavolat zákazníkovi doping nebo mu všem sdělit, aby jeho požadavky ignoroval, můžete tak učinit interním komentářem a nebudou moudřejší.

Závěr

Jak jsem již zmínil, jedná se pouze o jednu aplikaci pro IssueBurner. Můžete jej použít ke spolupráci se skupinami nebo ke sledování úkolů pro sebe. Pokud například chcete připomenout, že chcete kontaktovat, pokud neodpovídají, ale nutně nechcete, aby viděli vaše problémy s IssueBurner, můžete BCC issues@issueburner.com. Nebo ji můžete použít ke sledování faktur a faktur prostřednictvím CC'ing issues@issueburner.com, kdykoli pošlete e-mail vašemu účetnímu oddělení. Pokud jste chytrí a organizovaní, IssueBurner může být přínosem pro vaši produktivitu.

Všimněte si, že IssueBurner je v současné době zdarma a zůstane zdarma, dokud bude v beta verzi. Webyog, společnost, která vydala IssueBurner a CloudMagic, slibuje, že vám před zavedením jakýchkoli cenových struktur sdělí 60 dní předem. Nevědí, jak by to mohlo vypadat v budoucnu, ale pravděpodobně bude mít bezplatnou a placenou verzi.

PS Opravdu jsem tento systém vytvořil, takže pokud máte nějaké vypálené otázky, pošlete mi e-mail na jack+help@groovypost.com nebo se podívejte na naše fórum.