Letošní velká služba streamování videa, Disney Plus, byla spuštěna minulý měsíc s ranou. Od prvního uvedení na trh minulý měsíc získala miliony odběratelů a stále roste. Součástí služby je celý trezor Disney svých oblíbených populárních rodinných filmů a dalších nemovitostí včetně Pixar, Star Wars a Marvel. Cena předplatného je docela přiměřená množství obsahu, který dostanete.

Ale nemusí to být váš šálek čaje, nebo jej můžete zrušit z jiných důvodů. Možná si to jen chcete vyzkoušet na sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, která potlačí všechny pohyby MCU. Nebo si možná budete chtít dát pauzu a počkat, až budou k dispozici další epizody původních pořadů, jako je The Mandalorian nebo Hawkeye.

Zrušení předplatného Disney Plus není tak snadné jako klepnutí na tlačítko v aplikaci v telefonu. Ve skutečnosti záleží na tom, jak jste se do služby původně zaregistrovali. Zde je přehled různých způsobů zrušení.

Zrušte Disney Plus pomocí vašeho prohlížeče

Chcete-li zrušit předplatné Disney Plus, musíte ve svém počítači nebo mobilním zařízení spustit webový prohlížeč. Technicky můžete aplikaci otevřít a přejít do části Můj profil> Účet> Fakturační údaje, ale přesto vás to přesto nakopne do prohlížeče.

Nejprve se vydejte na adresu disneyplus.com a přihlaste se ke svému účtu. Poté klikněte na Můj profil v pravém horním rohu stránky a klikněte na Účet.

Dále v části Účet klikněte na odkaz Fakturační údaje.

V části Fakturační údaje uvidíte typ předplatného, ​​který máte, a další fakturační datum. Klikněte na odkaz Zrušit odběr.

Nakonec se zobrazí potvrzovací obrazovka s dotazem, zda jste si jisti, že chcete zrušit a kdy se zrušení projeví. Klikněte na tlačítko Kompletní zrušení.

Zrušit v systému Android nebo iOS

Pokud jste se zaregistrovali do služby Disney Plus v zařízení iPhone nebo Android, můžete předplatné zrušit prostřednictvím příslušného obchodu s aplikacemi zařízení.

Zrušte Disney Plus ve vašem iPhone

Pokud jste se zaregistrovali pro Disney Plus ve vašem iPhone, iPad nebo Apple TV, můžete zrušit předplatné jako zrušit jiná předplatné na iOS.

  1. Otevřete Nastavení a klepněte na název svého účtuTap iTunes a App StoreVyberte Apple ID> Zobrazit Apple IDTap v předplatnémVyberte Disney Plus ze seznamu předplatnýchTap Zrušit předplatné a potvrďte

Zrušte Disney Plus na Androidu

Pokud jste se zaregistrovali v telefonu nebo tabletu Android, můžete předplatné zrušit prostřednictvím Obchodu Play.

  1. Spusťte obchod Google PlayObraťte se na tlačítko Menu a vyberte možnost PředplatnéVyberte Disney Plus ze seznamu odběrů. Klepněte na tlačítko Zrušit odběr a potvrďte.

Shrnutí

Po zrušení předplatného k němu budete mít přístup až do konce fakturačního cyklu. Takže pokud se chystáte zrušit, možná budete chtít, aby se ujistil, že to po cyklu, takže stále máte měsíc sledovat. A pokud změníte názor, můžete se vždy znovu přihlásit.

Pamatujte, že předplatné Disney Plus je pouhých 6,99 $ měsíčně nebo 69,99 $, pokud platíte celý rok nebo můžete získat balíček Disney Plus, který zahrnuje Hulu (s reklamami) a ESPN + za 12,99 $ měsíčně.