Google Voice je k dispozici pro uživatele zařízení ipod touch a ipad

Aplikace Google Voice na iPodu vypadá stejně jako na iPhonu (a můžete si představit, že na iPadu je stejná, pouze čtyřikrát větší). Usoudili jsme, že po všem čekání, které nás Google překvapí zahrnutím volání VoiP přes Gmail, jsme se mýlili. Celá aplikace Google Voice dělá to, co webapp dělal po celou dobu, vyzvánění telefonu. Je to nepříjemné a velké zklamání, ale domníváme se, že Apple by to stejně nedovolil. Na druhou stranu služba Push Notifications přináší zcela novou užitečnost pro posílání textových zpráv pomocí služby Google Voice. Textové zprávy prostřednictvím Google Voice byly po celou dobu zdarma, ale nyní váš iPod nebo iPad (zvláště užitečné pro 3G iPad) obdrží upozornění, když dostanete nový text, a že moji přátelé jsou velmi pečliví.

Google Voice pro iPad

Celkově je aplikace jednoduše upgradem na existující mobilní webovou verzi Google Voice. Správa Google Voice s aplikací je mnohem jednodušší a díky oznámení Push bude textové zprávy znovu působit opravdově.

Chcete-li stáhnout aplikaci Google Voice do iPodu nebo iPadu, přejděte do App Store a vyhledejte Google Voice. Ze seznamu výsledků by měla být první aplikací v seznamu. Alternativně můžete navštívit pouze tento odkaz.

Google Voice v obchodě s aplikacemi pro ipod nebo ipad