Umapper v Mapách Google

Když jsem chtěl ukázat oblasti své manželky v Seattlu, kde bych chtěl žít, chtěl jsem to udělat na webové mapě v reálném čase. UMapper je bezplatná online mapová aplikace, která to umožnila pomocí několika různých mapovacích webů, jako je Google, Bing a mnoha dalších poskytovatelů map.

UMapper pracuje z cloudu a nevyžaduje žádný speciální software, aby fungoval, pouze webový prohlížeč. Je to relativně jednoduché, ale obsahuje výkonné funkce, jako jsou značky, díky nimž je vyhledávač map přátelský. Přestože je UMapper zdarma, jak jsem již zmínil dříve, můžete upgradovat na placený účet, který vám umožní umisťovat reklamy a značky na vytvořené mapy.

vytvořit překryvnou mapu

Editor mapy je snadno použitelný a umožňuje vám vložit do své mapy různé objekty. Mapy mohou být také označeny stavem „wiki“, takže ostatní členové UMapper mohou spolupracovat a upravovat mapy jako komunitu.

editor map umapper

Po dokončení mapy nabízí UMapper několik možností sdílení. Můžete to zveřejnit na Twitteru, poslat e-mailem, poslat přímý odkaz někomu nebo dokonce vložit na web.

odkaz na mapu umapperu a vložení kódů

Celkově UMapper není webapp, který budu pravděpodobně používat velmi často, ale je skvělé, když se ocitnete ve špetce a potřebujete bezplatné mapové řešení.