Hromadné stažení aplikace Outlook 2007 KB2412171

Podle oficiálního příspěvku společnosti Microsoft k této záležitosti jsou zde některé známé problémy, které nová aktualizace způsobuje:

  1. Aplikace Outlook se nepodařilo připojit, pokud je pro účet nakonfigurováno zabezpečené ověřování heslem (SPA) a poštovní server nepodporuje protokol SPA. To je důležité pro uživatele Google Gmail, protože Gmail nepodporuje SPA. Zákazníci aplikace Outlook používající službu Gmail, kteří mají zapnutou možnost SPA, se nemohou připojit k Gmailu. Při přepínání mezi složkami, pokud nemáte účet Microsoft Exchange Server nakonfigurovaný v aplikaci Outlook, dochází k problémům s výkonem, který lze snadno změnit. Přepínání složek může trvat několik sekund v závislosti na výkonu počítače. Tento problém se týká pouze při použití účtu IMAP, POP3 nebo Outlook Live Connector, například Windows Live Hotmail a nemáte účet Exchange Server nakonfigurovaný ve stejném profilu aplikace Outlook. Chcete-li zjistit, zda používáte účet Exchange Server, přečtěte si článek nápovědy Co je účet Exchange? Pokud není ve stejném profilu Outlook nakonfigurován žádný účet Exchange Server, nelze AutoArchive konfigurovat pro účty IMAP, POP3 nebo Outlook Live Connector. Pokud jste dříve nakonfigurovali AutoArchive, nebudou archivovány žádné další položky.

Pokud jste nainstalovali tuto aktualizaci, jejich radou je okamžitá odinstalace.

Jak odebrat aktualizaci KB2412171

V systému Windows 7 nebo Windows VistaClick klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Ovládací panely.Klikněte na Programy a poté v části Programy a funkce klepněte na položku Zobrazit nainstalované aktualizace.Klikněte na položku pro KB2412171 a potom klepněte na tlačítko Odinstalovat.
odstranit kb2412171 na Windows 7 výhled
V systému Windows XPClick klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Ovládací panely.Klikněte na Přidat nebo odebrat programy a ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko Zobrazit aktualizace.Klikněte na položku pro KB2412171 a potom klepněte na tlačítko Odebrat.