Právě v tomto ročním období se na prázdninové období uvolňují další generace tablet. Máme nový Amazon Kindle Fire HDX, Microsoft Surface 2 a samozřejmě populární iPad Air a iPad mini s Retinou. Ale je něco tak revolučního o letošních nových gadgetech? Kromě lepších displejů, rychlejšího hardwaru a několika nových funkcí existuje důvod k upgradu nebo funguje váš aktuální tablet v pohodě?

Nové tablety jsou letos mimo obvyklé podezřelé včetně Apple, Microsoft, Amazon, Google, Samsung. Dokonce i Dell a Nokia se dostávají do mixu.

Zde je krátký pohled na to, co je v letošním roce nového v tabletovém prostoru:

Apple iPad Air a Mini Tablet

Během nedávné hlavní poznámky společnosti Apple představit své nové iPady. Nový iPad Air je již k dispozici ke koupi a požaduje lehčí tvarový faktor, vylepšený hardware a samozřejmě iOS 7. iPad Mini by měl být připraven koncem tohoto měsíce a může se pochlubit displejem s vysokým rozlišením 2048 × 1536, na který se společnost odkazuje jak sítnice, tak i rychlejší procesory.

IPady 2013

Microsoft Surface 2

Microsoft se dozvěděl několik důležitých lekcí, když poprvé začal vstupovat do podnikání v oblasti tabletů. Společnost upustila od RT moniker a nyní volá svůj základní model Surface 2. Ano, jedná se o RT verzi Windows, což znamená, že na ni nemůžete instalovat desktopové programy. Přestože se jedná o vydání Office 2013 Home a Student.

Surface Pro 2 má plnou verzi Windows 8.1 a může být snadno nahrazen laptopem. Tento rok lineup také nabízí několik zajímavých doplňků, které můžete zakoupit samostatně pro lepší zážitek.

Microsoft Surface 2

Nejúžasnějším doplňkem je dokovací stanice. Dokovací stanice pro Surface Pro poskytuje zobrazovací port, zvukový vstup / výstup, ethernetový port a vysokorychlostní port USB 3.0 a tři USB 2.0. To vás bude stát dalších 199,99 $ - stejnou počáteční cenu jako 7 ”tablety Android. Když je vše řečeno a hotovo, díváte se na statnou cenu kolem 1400 $. Surface 2 Pro je nejlepší sloužit jako náhrada notebooku k použití pro seriózní práci a produktivitu. Ale také to dělá groovy zábavní zařízení.

Dokovací stanice pro povrch 2

Google Nexus 7

Možná si více uvědomujete rozpočet a chcete menší zařízení s Androidem s tvarovým faktorem, které je dostupnější. Pokud hledáte levné levné tablety, Google nabízí nový Nexus 7. Nečekejte, že s ním bude super produktivní, ale můžete držet krok s e-mailem, sociálními sítěmi a svými oblíbenými kanály RSS. Je vhodnější jako doprovodné zařízení ve vaší výpočetní oblasti a je skvělé pro hraní her a spotřebu hudby nebo videa. Nejnovější generace začíná na 229 $ pro model 16 GB WiFi pouze.

Tablet Google Nexus 7

Kindle Fire HDX

Amazon letos upgradoval svůj tablet Kindle Fire svým modelem HDX. Zahrnuje 1920 × 1200 pixelů s vysokou hustotou pixelů pro 7 ”jeden a 2560 × 1600 displej pro 8,9” model. Stejně jako nové iPady, i nové Fire jsou lehčí a obsahují lepší hardware uvnitř pro rychlejší výkon. To opět znamená, že se jedná spíše o tablet pro spotřebu médií a čtečku elektronických knih než o zařízení produktivity. Vždy jsme měli rádi Kindle Fire tady na groovyPost, a pokud ho máte, nezapomeňte vyzkoušet všechny naše tipy a návody Kindle Fire.

IN_KFHD_7_Fontont_Landscape

Samozřejmě existují i ​​jiné tablety od jiných výrobců, jako jsou Samsung, Dell a dokonce Nokia vydává svou verzi tabletu Windows 8.1 (RT) - Lumia 2520. Ještě jste si tablet nekoupili a jsou na plotě, nyní je ten správný čas, protože jsou to druhé nebo více generací. Ale pokud už ji máte, otázkou je…

Potřebujete dokonce nový tablet? Nebo je ten, který máte v současné době dostačující a nevidíte důvod k upgradu?

Zanechte nám komentář níže a dejte nám vědět o svých myšlenkách na letošní plodiny tablet a na to, zda máte v úmyslu je získat.