Apple oznámil nový iPad 3 a předpoklady byly správné - jednou z jeho nejpůsobivějších funkcí je jeho displej, který má větší rozlišení než Full HD - 2 048 x 1 536 pixelů s více než 3,1 milionu pixelů. Toto je nejlepší displej, který byl dosud uveden na mobilním nebo tabletovém zařízení, a podle společnosti Apple bylo již mnoho aplikací optimalizováno pro nový displej (a samozřejmě více na cestě).

nový ipad sítnice hd

Zde jsou některé z dalších základních funkcí nového tabletu Apple.

  • IPad 3 běží na čipu A5X se čtyřjádrovou grafikou, což umožňuje mnohem lepší herní zážitek.5 megapixelový fotoaparát iSight s optikou iPhonu 4S. A co je ještě hezčí, je to, že dokáže zachytit video 1080p.Voice diktát, což znamená, že převede to, co řeknete na text. A ne, nejedná se o upgradovanou verzi Siri.Na stejné úrovni jako při našem zápisu minulý týden obsahuje nový tablet podporu 4G LTE, která umožní velmi rychlé datové rychlosti. Je také vybaven funkcí hotspot pro ty, kteří chtějí rozsvítit celou místnost pomocí 4G WIFI. Prodloužená výdrž baterie - Uživatelé dostanou plných 10 hodin w / 4G. Není špatné!

Dostupnost pro nový iPad je 16. března a ceny začnou. Ceny začínají od 499 USD a zmiňovaní severoameričtí partneři jsou AT&T, Verizon, Bell, Rogers a Telus.

Nová zařízení lze předobjednat ještě dnes, pravděpodobně však budete chtít dát několik hodin. Jen jsem se pokusil zasáhnout stránku Předobjednávka a vypadá to, že jsou teď v Apple trochu zaneprázdněni. Není divu, myslím, ale vy byste si mysleli, že by byli trochu více připraveni ...

Vypadá to, že Apple musí koupit několik nových webových serverů. Zajímalo by mě, jestli je můžete spustit na novém iPadu?