Společnost Microsoft tento týden oznámila, že Skype se nyní integruje do Slack, populární platformy pro zasílání zpráv a spolupráci pro týmy. Zde je ukázka, jak ji nastavit a jak začít společně používat platformy Skype a Slack.

integrace prověšení a skypu

Integrace Skype s Slackem

Chcete-li to nastavit, přejděte na web Skype integrace pro Slack a kliknutím na tlačítko Přidat do Slack spustíte průvodce nastavením.

Přidat do Slack

Poté budete vyzváni k přihlášení k účtu týmu Slack.

přidat tým

Pokud se zobrazí následující obrazovka, informujte správce svého týmu, aby mohl přidat podporu pro Skype.

nic dobrého pro uvolnění n Skype gP

Vše, co musí váš týmový administrátor udělat, je postupovat podle stejných kroků a místo výše uvedené obrazovky, protože mají práva správce, budou jej moci autorizovat.

autor

Úspěch podle Skype bota.

úspěch

Po tomto jednoduchém procesu nastavení byste měli být dobrí a začít používat Skype se Slackem. Chcete-li zahájit skupinový hovor, zadejte na kterémkoli ze svých kanálů: / skype. Poté ověřte, zda chcete na kanálu zahájit hovor Skype.

Člen vašeho týmu také nemusí mít účet Skype. Podle Skype:

K hovoru se může připojit kdokoli z vašeho týmu, ať už má nebo nemá účet Skype. Přihlaste se jako host pomocí účtu Microsoft nebo Skype Name.
začít v tomto kanálu

Konverzace se otevře v prohlížeči vašeho počítače. V závislosti na výchozím prohlížeči budete muset nainstalovat rozšíření nebo plugin.

Rozšíření Skype

Stojí za zmínku, že pokud máte nainstalovanou aplikaci Skype pro stolní počítače, chat se tam také objeví. Výhodou toho, že je webový, je to, že můžete mít schůzky a konverzace s kýmkoli a nezáleží na tom, jaké stolní OS používají.

Nebo mohou získat mobilní aplikace Skype, aby se připojily ze smartphonu. K dispozici je aplikace Skype pro Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry a dokonce i Amazon's Fire phone.

Skype Desktop

Ať už používáte prohlížeč nebo desktopový klient, Skype bude fungovat jako obvykle a můžete pozvat více lidí, nastavit videohovor nebo hlasový hovor atd.

Nezapomeňte, že tato integrace mezi Skype a Slack je stále ve fázi náhledu. To znamená, že můžete očekávat některé chyby a věci nebudou vždy fungovat tak hladce, jak byste chtěli.

Rádi bychom slyšeli od vás, kteří to vyzkoušeli a co si o tom dosud myslíte. Zanechte komentář níže a dejte nám vědět vaše myšlenky.