Vypadá to, že jsme všichni stále naživu. Svět neskončil. To pro mě funguje. Pojďme se podívat na to, co se stalo v tomto herním světě tento týden, dříve než později, jen pro případ, že bychom jej každý den přepočítali.

hořící svět

Street Figher X Mega Man je nyní k dispozici

Spousta fanoušků se spojila a vytvořila crossover hru Street Fighter a Mega Man. Capcom to vykopal, takže mu dali své požehnání a teď je k dispozici. Vychází to z předpokladu klasických her NES Mega Man, ale místo boje s postavami jako Wood Man a Cut Man berete postavy Street Fighter. Obě hry letos oslavily své 25. výročí, takže je to poctivý hold. Ach jo, je to zdarma ke stažení.

Pacific Rim Trailer Uvádí hlas GLaDOS

Nedávno vydaný trailer pro Pacific Rim vypadá docela bezbožně. Ještě chladnější je, že má trochu kývnutí na oblíbenou sérii portálů společnosti Valve. Ve hře je AI známá jako GLaDOS jednou z klíčových postav. Její hlas je slyšet po celou dobu, kdy se hráč dostane skrz testovací komory portálu. Ukázalo se, že hlasová herečka GLaDOS Ellen McLainová ve skutečnosti poskytuje hlas uvedený ve filmu. Je to dokonce procházejí stejným zpracováním, aby její zvuk, stejně jako charakter hry. Podle webové stránky IGN režisér Guillermo Del Toro neříká, zda je spojením s hrou.

Resident Evil 6 pro PC

Jen pro případ, že byste čekali na Resident Evil 6 na PC - pravděpodobně to nestojí za to. Capcom oznámil, že hra dorazí příští rok. Březen 2013, přesněji. Až dorazí, bude k dispozici ve fyzické i digitální podobě. O hře se říká, že má stejný obsah jako verze konzoly.

Nevypadá to, že by Metal Gear povstal: Revengeance přichází na Wii U

Společnost Kojima Productions oznámila, že Metal Metal Gear Rising: Rvengeance nepřichází na Wii U, protože producent hry nepovažuje herní podložku Wii U za skutečného správce. V rozhovoru s Eurogamerem producent Yuji Korekado řekl:

Jedním z nejsilnějších odvolání Wii U je GamePad. Konstruovali jsme však Metal Gear Rising, abyste si mohli hru plně vychutnat na ovladačích, ať už se jedná o PS3 nebo Xbox. Takže v současné době nemyslíme na Metal Gear Rising na Wii U.
Metal Gear Solid Rising

Vydáno iOS 6.0.2 a někteří uživatelé si stěžují na zkrácenou životnost baterie

Apple vydal tento týden iOS 6.0.2 pouze pro iPhone 5 a iPad Mini. Aktualizace softwaru má vyřešit problém s rychlostí WiFi a připojením. Někteří uživatelé si však od instalace stěžují na zkrácenou životnost baterie. Nevidím moc rozdíl, ale na můj životnost baterie pro iPhone 5 jsem od začátku nijak zvlášť nepůsobil.

Zloději Snatch 7 000 Wii U konzolí ze skladu

To je docela šílený příběh, když přemýšlíte o tom, kolik stojí tyto konzole. Údajně kolem 2,1 milionu dolarů, ale je těžké to s jistotou říci, protože existují dvě SKU. Také si představte, jak velká musí být heistická 7 000 konzol. Podle zpráv se to stalo během bouře začátkem tohoto týdne. Válcovali se dvěma návěsy a pomocí vysokozdvižného vozíku dva naložili konzole na nákladní automobily, dvě polopříslušenství a další skříňový vozík, podle zpráv.

K dispozici Nintendo TVii

Nintendo TVii debutoval tento týden. Je to funkce Wii U, která uživatelům umožňuje kontrolovat jejich průvodce místním programováním, aby mohli vidět, o co jde, a procházet se podle toho, co baví sledovat. Integruje také aplikace Wii U, jako je Amazon Instant Video. Netflix bohužel ještě není přímo integrován.

Super Mario Impersonator byl zatčen za nedotknutelné dotyky žen v New Yorku

Ron Jeremy Mario

To bylo také, řekněme jinak, předat. 34letý Damon Torres je pouliční umělec na Times Square. Obléká se jako Mario za hotovost, stejně jako všechny ty Batmany a Jack Sparrows po hollywoodském bulváru. Ten chlap byl zatčen za tápání 58leté ženy. Zdá se, že existují nějaké protichůdné zprávy. Jeden říká, že ji chytil za stehno. Druhý říká, že se „dotkl jejích soukromých částí“. Nevíme, která je přesnější, ale je to druh zajímavého příběhu.