Chtěli jste někdy zjistit, jak vám Amazon.com dodává tento balíček? CNN dokázala nahlédnout do stroje pro správu dodavatelského řetězce online obchodníka, bylo to docela milé. Tento proces zahrnuje spoustu sofistikovaných technologií, robotů, dopravních pásů a omezené interakce člověka. Vše začíná v jednom z plnicích center Amazonu, kde je uloženo až 15 milionů položek. Odtud roboti sledují, co jste si objednali, a obsluhují je lidem, kteří tráví méně než minutu úkoly, které roboti zatím nemohou udělat.

Sledovaná inovace a technologie je hodně zábavné. Je to opravdu dobře naolejovaný stroj a příklad toho, s čím se konkurenti Amazonu potýkají v novém věku automatizace a pokročilé logistiky.

Podívejte se na video, kde se rychle podíváte na to, jak se to všechno dělá, docela ohromující věci. Dejte nám vědět, co si myslíte.

Toto okno do Amazonovy operace pomáhá pochopit, že to pravděpodobně není obrovský skok k amazonskému ambicióznímu cíli dodávek 30 minut nebo méně prostřednictvím jeho plánované služby Prime Air.

Co myslíš? Je to dobrá zpráva pro Amazon a jeho zákazníky? Nebo je to jen začátek Skynetu? Připojte se ke konverzaci v komentářích!