V pondělním Ranting Roundupu denních technologických zpráv se levné nové tablety stohují jako staré HTML příručky…

Nejnovější gladiátor ve válkách o tablety je v podstatě první levný tablet, jaký jsme kdy viděli, ale nyní je Barnes a Noble oficiálně. Už nemusíte zakořenit Nook Color a postoupit Android, aby se vytvořil frankenstinský e-reader / tablet hybrid.

Místo toho vám 250 $ získá nový tablet Nook s hardwarem, který převyšuje Amazon Kindle Fire a Nook Color získá snížení ceny na 199 $. Čtečka e-inkoustů staré školy Nook nyní odpovídá ceně e-ink Kindle, ale bez reklam. Skutečnou výzvou je nalezení dobře osvětlené uličky pro tato dvě zařízení, která nemají podsvícení, aby ji mohla bojovat.

Vyšší rozpočet na high-tech zařízení od společnosti HP, která nadále vydává nová PC, zatímco se údajně pokouší přestat vydávat nová PC. Někdo tihle kluky dá nový 12-krokový program, prosím?

Zítra se od HP prodává nový 3D monitor ve výši 300 $ a příští týden je to plně funkční 3D stolní počítač - TouchSmart 620 3D. Je dodáván s některými docela masité specifikace a obrazovky, které lze naklonit až téměř ploché pro stand-up výpočetní techniky nebo použít jako šikovný interaktivní dráha. Pokud bude tento 3D trend pokračovat, vsadím se, že to nebude trvat dlouho, dokud nezačneme vidět 3D objekty nejen na obrazovkách, ale i ve skutečném světě.

A konečně, čekání je u konce - Google otevřel dveře Google+ vytvořením stránek, což značkám, firmám, místům a různým okupačním demonstracím umožnilo mít svou vlastní přítomnost na rozvíjející se sociální síti. Nechte chromé, spamové propagace začít! Ano, já budu Plus One vaše mizerná aplikace stránku pro šanci vyhrát lístky na koncert Miranda Lambert!

To je pro dnešek vše, musím se zabavit vytvářením stránky Google+ pro Ranting Roundup! Mezitím se podívejte na video od Googlu na níže uvedených stránkách: