Proč nechcete rozšíření Google Chrome související s Google

Dobrý

Při návštěvě restaurace nebo online obchodu má Google Related tendenci zobrazovat nejdůležitější informace na levé straně (vždy viditelné bez ohledu na velikost obrazovky) na panelu nástrojů. V případě restaurací jsou nejcennější sadou odkazů recenze, mapa a související místa. Google se neobtěžoval zajistit, aby se recenze zobrazovaly první, ale nemusíte mít obavy, druhá sada souvisejících položek zůstane viditelná, dokud nezmizí méně než 750 pixelů.

google související panel nástrojů na stránce restaurace

Teoreticky díky Google Related je nakupování online mnohem konkurenceschopnější. Výsledky porovnání cen vám umožní okamžitě zjistit, co všechny ostatní internetové obchody účtují za stejnou položku. Zahrnuje dokonce hodnocení prodejce a produktu. Jedná se o obrovskou funkci spořiče času a velmi cennou. Okamžité srovnání cen a recenzí je velmi pečlivé.

google související srovnání nakupování

Všiml jsem si také malého groove tidbit. Videa YouTube lze přehrávat přímo na panelu nástrojů. Je to docela v pohodě, i když si nejsem jistý, jak užitečné, protože je tak malé. Přesto, když jste přidali související videa na stranu, zvětšuje ohromnou šířku 650 pixelů.

videa youtube na související liště

Špatný

Při návštěvě webové stránky se často nezobrazí ani panel Google Related. Toto je častěji než ne na restauračních a nákupních webech. Proč? Mohou to být 2 důvody. Stránka buď není kompatibilní s pluginem, nebo Google prostě nemá žádné dobré informace, které by s vámi mohl web sdílet.

Jindy, když použijete nákupní porovnávací nástroj, cena není vždy přesná. Několik velkých webů elektronického obchodování má stinnou politiku spočívající v tom, že neodhalí skutečnou cenu položky, dokud nebude přidána do nákupního košíku…. A jindy může dodavatel změnit číslo modelu o jednu číslici, a proto se položka nebude porovnávat s Googlem. Tyto důvody budou pro zaměstnavatele Googlu tvrdým oříškem ...

google cena

Ošklivec

panel nástrojů vyžaduje obrazovku širší než montana

Bez ohledu na to, jak široká je vaše obrazovka nastavena, nabídka Možnosti se vždy zobrazí na pravé straně. Nabídka možností bohužel moc nepomůže. Doufal jsem, že si vyberu a vyberu, jaký typ souvisejících výsledků se objeví na panelu nástrojů, nebo sakra, i kdyby byla podpora vodorovného posouvání skvělá; ani jeden nebyl zahrnut.

nabídka možností je k ničemu

Soukromí

Pokud používáte lištu Google Toolbar, rozloučte se se svým soukromí. Tento případ platí zejména pro lištu nástrojů Související Google, protože automaticky dotazuje Google na každou jednotlivou stránku, kterou jste kdy navštívili (pokud nejste v anonymním režimu). Google skutečně „naváže kontakt“ s každou navštívenou stránkou, bez ohledu na to, zda se panel nástrojů skutečně objeví nebo ne. Google udržuje také polostálý protokol vaší webové historie podle oficiálního oznámení o ochraně osobních údajů na liště Google Toolbar:

Kdykoli pomocí lišty Google Toolbar kontaktujete Google, například odesláním vyhledávacího dotazu do Googlu, Toolbar odešle standardní, omezené informace, včetně IP adresy vašeho stroje a jednoho nebo více cookies. Tato data jsou uložena v protokolech serverů společnosti Google a jsou chráněna v souladu s našimi obecnými zásadami ochrany osobních údajů.

Závěr

Panel nástrojů Google je napůl pečené rozšíření, které nenabízí dost použitelnosti výměnou za obrovské množství soukromí, které se výměnou vzdáte. Možná, že v budoucí aktualizaci Google opraví věci zde, ale dokud k tomu nedojde, nedoporučoval bych to nikomu.

Stažení rozšíření Google Chrome pro rozšíření