Tato pomůcka je užitečná, pokud necháte svůj notebook na chvíli na veřejném místě nebo dokonce v kanceláři. To, co dělá, je velmi jednoduché - hraje někdo nahlas, pokud by někdo odpojil notebook. Je to jednoduchý nápad, ale může být docela efektivní.

Pomocí ALARM

První stažení ALARM Je to malý nástroj - méně než 1 MB - a instalace je snadná. Doporučuji během instalace nechat zkontrolovat všechny součásti.

instalace alarmu

Po spuštění jej musíte najít v systémové liště a kliknutím levým tlačítkem myši otevřete vlastnosti. Neklikejte pravým tlačítkem, protože se zavře.

vlastnosti alarmu otevřeny

Rozhraní je tak jednoduché, jak to může být. Můžete si vybrat svůj vlastní zvuk nebo nechat výchozí zvuk (který je sám o sobě docela nepříjemný). Podporuje soubory MP3 a WAV a pokud počítač opustíte, doporučujeme ponechat svazek úplně nahoře.

K dispozici je také možnost, aby fungovala, pouze pokud je notebook uzamčen, takže by vás to nemělo obtěžovat v případě, že pracujete a chcete jej odpojit.

vlastnosti alarmu

Je to jednoduchý nápad, a pokud by někdo měl odpojit notebook a pokusit se o útěk, byla by jim věnována velká pozornost.