I když nejste dost starý na to, abyste si vzpomněli na trávení nespočetných hodin a čtvrtí v arkádové hře Pac-Man, určitě víte o legendární hře. Nyní si můžete prožít slavné dny nebo získat lekci historie hraním oficiální arkádové hry Pac-Man pro Android.

Turnaje Pac-Man + pro Android

Nainstalujte Pac-Man + turnaje z obchodu Google Play. Toto je nejlepší port původní hry Pac-Man, kterou jsem kdy hrál. Hra, zvuky, scény mezi úrovněmi ... všechno je jako originál. Zde je pohled na to, jak běží na Nexus 7 v zobrazení na šířku.

Krajina Pac-Man

V režimu Portrét získáte pohled na virtuální ovladač joysticku, ale je pro mě jednodušší pohybovat Pac-Manem bludištěm prstem. Hra je zdarma, ale podporována reklamou - po každém ukončení hry nebo po ukončení hry získáte reklamu na další hry.

Joystick Pac-Man Portraite View

Režim turnaje nabízí neustále aktualizovaná nová bludiště, která mají různá barevná schémata, nové bonusové položky, jako jsou cheeseburgery a hranolky (nejen klasické ovocné předměty).

Fialové turnajové bludiště

Můžete se zbavit reklam na měsíc za 0,99 $ nebo je za příplatek za 4,99 $ přes nákup v aplikaci. K dispozici jsou také možnosti zakoupení dalších tokenů.

Android PacMan v aplikaci Nákupy

I když je úžasné prožít mou oblíbenou arkádovou hru od začátku dne, hraní na dotykové obrazovce se neporovnává s postavením a ovládáním Pac-Manu pomocí fyzického joysticku.

Bavte se naplněný víkend!