Nejlepší aplikace pro značkování MP3 pro Windows

iTunes a další populární hudební knihovny používají značky k třídění skladeb podle názvu, interpreta a alba. Skladba obvykle obsahuje všechny potřebné značky ve svém vlastním mp3 souboru, ale někdy jsou tyto řádky prázdné. Když se objeví soubor mp3 bez tagů, iTunes vám o skladbě neřeknou nic, s výjimkou názvu souboru. Můžete si sami přizpůsobit a vyplnit údaje o značkách, ale problém je zjistit, který program je nejlepší pro dokončení práce.

Existuje mnoho automatických značek mp3, ale častěji než byste chtěli upravit značku nebo dvě sami. Na druhou stranu, většina programů pro ruční úpravy značek dělá věci ještě více matoucími. V této krátké recenzi se pokusíme najít ty nejlepší aplikace MP3 značkování, které jsou k dispozici pro Windows, v žádném konkrétním pořadí.

MP3Tag

Mp3Tag je groovy bezplatná aplikace, která vám umožní snadno a rychle označit hudbu pomocí několika kliknutí. Mp3Tag vám poskytuje přehledné a zjednodušené dvou sloupcové uživatelské rozhraní se vším, co souvisí s úpravami na levé straně a procházením skladeb na pravé straně. Je pravda, že tato aplikace je pouze pro ruční úpravy, ale pokud chcete upravit vše sami, bude to jedna z vašich možností číslo 1, hlavně proto, že je zdarma.

mp3 tag id3 editor editorů

Ladit

TuneUp je program určený k opravě chybně označené hudby a automatickému vyplňování obrázků alba. Funguje pro Windows Media Player a iTunes podobným způsobem jako doplněk. Rozhraní je velmi zjednodušené a připomíná malý postranní panel, který přilne k vašemu přehrávači a pomáhá vyčistit všechny nepořádky. Jednoduše kliknete pravým tlačítkem a odešlete své stopy do TuneUp a označí je za vás. Kromě značkování vás společnost TuneUp také upozorní na jakékoli koncerty vašich oblíbených kapel a pomůže vám rozšířit vaše hudební znalosti prostřednictvím Tuniverse. K dispozici je bezplatná verze, kterou můžete vyzkoušet pro čištění 100 skladeb a uložení 50 obalů alb. Existují také dvě další placené verze, z nichž jedna neomezená stojí 29,95 $.

TuneUp editor tagů ID3

Označit a přejmenovat

Tag & Rename je populární aplikace pro značkování, kterou někteří z vás možná znají. Má spoustu bonusových funkcí a přitom zahrnuje obvyklé funkce. Bohužel má docela komplikované rozhraní, na které si zvykne. Aplikace obsahuje ruční i automatické značkování a dokáže dělat prakticky všechno, ale rozhraní je tak složité, že byste možná nechtěli, aby byl váš primární program značkování označen a přejmenován. Vývojáři vám poskytnou 30denní zkušební verzi a pokud chcete pokračovat v používání aplikace, musíte zaplatit 29,95 $.

tag & přejmenovat editor tagů id3

MediaMonkey

MediaMonkey je hudební přehrávač, ale také skvělý značkovač pro vaše MP3. Pouze za 2 kliknutí najde informace o skladbě a obalu alba. Jedinou zřejmou překážkou je, že rozhraní je trochu trhané a je tu několik chyb. MediaMonkey také nabízí zlatou verzi za 19,95 USD, ale bezplatná verze obsahuje všechny funkce značkování, které od ní budete chtít, takže pokud hledáte dobrého značkovače a hráče, může být vaše alternativa 2-1 MediaMonkey.

editor značek ID3 mediamonkey

ID3-TagIT

Jako bezplatná aplikace vás ID3-TagIT tak moc nezapůsobí. Na první pohled je rozhraní úžasné a značkování je rychlé pro vyplnění interpreta, názvu a alba, ale pro další informace budete muset otevřít samostatné okno a to jen zkomplikuje vše. Proces značkování lze trochu vylepšit, jinak nemáme žádné stížnosti, pokud jde o snadnost použití a rozhraní. ID3-TagIT není nic zvláštního, ale cena je perfektní.

id3-tagit

Foobar2000

editor značek foobar 2000

MusicBrainz Picard

Picard Tagger od MusicBrainz je bezplatný automatický značkovač, který prohledá vaši hudební sbírku a pokusí se identifikovat každou jednotlivou skladbu, kterou máte. Když najdete další nebo chybějící informace o značce, budete dotázáni, zda chcete, aby byla uložena nebo ne. Uspořádání souborů je trochu obtížné díky ne tak nádhernému rozhraní, ale je snadné si na něj několikrát po použití programu zvyknout. Takže se svými slabými stránkami je Picard stále cenným soutěžícím v oboru označování hudby (a tím, že je kapitánem úžasných hvězdných lodí).

picard je editor tagů id3 a kapitán

Tam to máte, pokryli jsme tam některé z nejpopulárnějších značkovačů. Nyní je řada na vás, jaký je váš oblíbený editor značek mp3? Řekněte nám v komentářích níže!