Pět velmi pečlivých tipů pro Google Voice

Každý ví, že Google Voice vám umožňuje mít jedno číslo, které zazvoní všechny vaše telefony, přepíše hlasové zprávy a odešle vám SMS e-mailem. Ale co jiného může udělat? Když byla služba známá jako Grand Central a později později v beta verzi, kolem ní byla určitě spousta humbuků. Nyní, když se humbuk zhasl, mnoho z nich se nechalo přemýšlet, co dělat s účtem Voice, ke kterému se přihlásili. Tady je pár věcí, které můžete vyzkoušet!

# 1. Telefonujte v počítači z účtu Gmail

Vytáčení gmailu Google Voice

Co potřebuješ:

  • Počítač s kompatibilním prohlížečem. Mikrofon a reproduktory (nebo sluchátka). Účet Gmail.

Klikněte zde pro úplné pokyny a podrobnosti.

# 2. Zaznamenávejte příchozí hovory

Pokud si myslíte, že hovor může být důležitý nebo zábavný, můžete jej uložit a poslouchat později. Chcete-li to provést, během hovoru pouze stiskněte číslo 4 na číselníku. Ve voliči Gmailu je malá červená ikona, která udělá totéž. Zobrazí se krátká zpráva, která upozorní volajícího na to, že hovor je nahráván, a poté začne nahrávat ihned po.

Mějte na paměti, že některé zákony státu zakazují nahrávání telefonních hovorů bez souhlasu druhé strany, i když obvykle je tento souhlas jen tím, že jim říkáte, že se nahrávají, a nemají námitky. Nejsem právník, takže si to budete chtít zkontrolovat sami, abyste se ujistili, že máte legální jasno.

Chcete-li přehrát zaznamenané hovory, otevřete si účet Google Voice ve webovém prohlížeči a klikněte na kartu Nahráno.

Poznámka: Tato funkce není povolena pro odchozí hovory ani hovory zahájené tlačítkem Volat. Funguje to pouze s příchozími hovory ...

Hovory s hlasovým záznamem Google

Příklad volajících zpráv, když začnete nahrávat, klikněte na Přehrát.

# 3. Vytvořte samostatný účet Google Voice bez připojeného telefonu.

Abyste mohli využívat službu Google Voice, nepotřebujete ani telefon. Nebo na stejnou poznámku můžete otevřít více Google Voices pomocí jednoho telefonu.

Google nepovoluje připojení jednoho mobilního telefonu ke dvěma různým hlasovým účtům, takže k vytváření nových účtů můžete opakovaně používat jeden telefon. Pokaždé, když je váš telefon spojen s novým účtem, bude automaticky odebrán z předchozího. Stále však máte přístup ke všem starým účtům Google Voice a nyní s přesměrováním Gmailu máte číslo, které vytáčí pouze váš účet Gmail.

obraz

# 4. Pomocí služby Google Voice můžete posílat neomezené textové zprávy zdarma (SMS)

Můžete odesílat (SMS) text pomocí Google Voice, aniž byste dokonce měli plán textových zpráv. Všechny textové zprávy odeslané prostřednictvím Google Voice jsou považovány za DATA, a proto váš dopravce opravdu netuší, že je dokonce posíláte, prostě to vypadá jako prohlížení internetu. To funguje ve stolním prohlížeči, mobilním prohlížeči a v aplikacích iOS nebo Android Google Voice.

Zjistil jsem, že tento trik je zvláště užitečný v kombinaci s výše uvedeným # 3.

Buďte zdvořilí! Pokud příjemce nepoužívá Google Voice, bude mu účtován poplatek na základě jeho plánu textových zpráv. To, že je to pro vás zdarma, neznamená, že je to zdarma pro každého! Ale s tím řekl, že většina lidí má neomezené SMS (SMS) plány stejně.

# 5. Nechte lidi, aby vám zavolali, aniž byste rozdali jakékoli číslo

Google Voice má online widget, který může fungovat jako proxy vaše osobní číslo. Můžete to nastavit na stránce Widget ve svém účtu a poté upravit, na jaké číslo jde a na jaké pozdravy se hraje.

To je skvělé, pokud prodáváte něco online a nechcete, aby vaše číslo bylo zveřejněno. A funguje to také obráceně, můžete zadat číslo někoho jiného a Google jim zavolá a požádá je, aby se připojili stisknutím 1.

Pokud potřebujete místo pro vložení widgetu, budou weby Google fungovat.

Widgety Google Voice a widgety pro volání

Několik dalších

V neposlední řadě bylo v Google Voice také třeba udělat pár dalších užitečných věcí, které stojí za zmínku:

  • Blokujte čísla, aby vám nevolaly. E-mailové hlasové zprávy odesílejte sobě i ostatním, nebo je vkládejte na webové stránky, jako jsem to udělal v # 2.Poslouchejte hlasovou schránku ve svém počítačiPortujte své staré číslo mobilního telefonu na Google VoiceIntegrujte své číslo Google Voice a Sprint.

Jak používáte Google Voice? Dejte nám vědět v komentářích níže!