Většina lidí nyní ví, že WordPress je nejoblíbenějším systémem správy obsahu ([abbr title = ”Content Management System”] CMS [/ abbr]) kolem. Je to zdarma, přizpůsobitelné a má spoustu pluginů. Ale jedna věc na internetu je, že existuje vždy spousta možností pro ty, kteří se rádi liší (av mnoha případech z dobrého důvodu). Tady je moje top 5 alternativ WordPress pro blogery a vývojáře webu.

(uvedeny v náhodném pořadí, zobrazeny screenshoty front-end a back-end)

1. Stříbrný proužek

SilverStripe CMS je open source systém pro správu webového obsahu používaný vládami, podniky a neziskovými organizacemi po celém světě. Je to mocný nástroj pro profesionální týmy pro vývoj webových stránek a autoři webového obsahu se zajímají o to, jak snadné je používat.
stříbrný přední konecstříbrný proužek backend

2. Joomla

Joomla je jednou z nejpopulárnějších open source CMS platform na světě. Vzhledem k tomu, že na systému Joomla běží miliony webových stránek, je tento software používán jednotlivci, malými a středními podniky i velkými organizacemi po celém světě, protože je snadno použitelný při vytváření a vytváření různých webů a webových aplikací.
joomla přední konecjooma backend

3. Symphony CMS

Symphony je webový systém pro správu obsahu (CMS), který uživatelům umožňuje vytvářet a spravovat weby a webové aplikace všech tvarů a velikostí - od nejjednodušších blogů po rušné zpravodajské weby a sociální sítě plné funkcí. S Symphony můžete stavět téměř na čemkoli, a to ji odlišuje od většiny ostatních CMS. Namísto toho, aby se o vašem obsahu ao tom, co s ním budete dělat, dělaly všechny druhy předpokladů, vám Symphony poskytuje nástroje k tomu, abyste tato rozhodnutí učinili sami.
frontend symfonie cmskonec symfonie cms

4. Vytiskněte stránky

Podle ImpressPages - Rozhodli jsme se zaměřit své úsilí na vývoj uživatelsky přívětivého řešení, aby byla správa webu co nejjednodušší. Brzy jsme dospěli k závěru, že jediným řešením je automatizace procesu. Jedním z nejtěžších úkolů bylo najít správnou rovnováhu funkcí prováděných vývojářem a uživatelem. Flexibilita byla cestou k našemu úspěchu. Styl může být definován vývojářem a automaticky použit pro všechny změny provedené administrátorem. Rozhodli jsme se nabídnout maximální rozsah nástrojů pro vývojáře a zjednodušené nástroje pro uživatele.
zapůsobit na přední konec stránek zapůsobit na zadní konec stránek

5. Drupal

Drupal je open source CMS platforma pohánějící miliony webů a aplikací. Je postaven, používán a podporován aktivní a rozmanitou komunitou lidí po celém světě. Osobně je Drupal můj oblíbený CMS, který používám pro svoji práci na volné noze.
Drupal front endDrupal zadní konec

Jaké řešení CMS preferujete? Pokud si myslíte, že někdo patří do tohoto seznamu, dejte nám vědět v komentářích níže!