Stále více lidí nakupuje online pro elektroniku, potraviny, osobní věci… pojmenujete to. I když nakupujete online na velkých maloobchodních webech, jako je Amazon nebo ebay, je dobré mít k dispozici další nástroje, které vám pomohou porovnat položky, najít a porovnat ceny a získat nejnižší přepravní náklady. Zde je pět úžasných rozšíření, díky nimž bude vaše nakupování online příjemnějším zážitkem.

Camelizer

Má pochmurné jméno, ale The Camelizer vám ukáže historii cen a změny slev při nakupování online na více webech. To vám umožní nastavit upozornění na sledování cen, grafy cenové historie a další.

Camelizer

Rozšíření eBay pro Google Chrome

Pokud jste na eBay těžkým prodejcem a / nebo kupujícím, určitě budete chtít sledovat svou aktivitu. Kliknutím na ikonu získáte domovskou stránku eBay, nabídky a nejdůležitější, Můj ebay. Upozornění, která poskytuje, jsou nejlepší funkcí. Dostanete je, když aukce skončí, vy jste byli nabídnuti, vyhráli jste položku, pokud se položka prodala, a mnohem více. Díky tomu je mnohem snazší spravovat „ebaying“ a dělat jiné věci online. Nainstalujte rozšíření eBay pro Google Chrome.

eBay Chrome

Woot! Pozorovatel

Sledujte denní nabídky na Woot! v reálném čase. Nejen, že vám ukáže denní nabídku na Woot.com, ale také všechny subwooty, jako je košile, víno, doma, technika a sport. Pokud chcete snadný způsob, jak dávat pozor na Woot-Offs, je to perfektní rozšíření. Umožňuje také přizpůsobit věci přidáním a odebráním kategorií a změnou pořadí ikon. Nainstalujte Woot! Rozšíření Watcher pro Chrome.

Woot Watcher

Miláček

Většinu času, kdy se chystáte odbavit a zaplatit za položku online, získáte pole „kupon code“. Populární siteRetailMeNot je dobrým místem pro získání slevových kódů. Rozšíření Honey pro Chrome je však ještě snazší. Jediným kliknutím vyhledá kódy kuponů a automaticky je použije při nákupu.

Tlačítko aplikace Amazon 1

Pokud jste v Amazonu pravidelný, aplikace Amazon 1 Button vám pomůže ušetřit peníze získáním speciálních nabídek a vyhledávání a porovnávání položek na Amazonu a na webu. Poskytuje také přístup k vaší hudbě v cloudu, k souborům na Cloud Drive ak vašim eKnihám v Cloud Reader.

Amazon Chrome Extension

Něco nám chybělo? Zanechte komentář a sdílejte své oblíbené rozšíření prohlížeče pro online nakupování.