obraz

V době, kdy jsem měl nainstalován systém FIOS, měli pouze internet FIOS a telefonní službu FIOS. Žádný kabel. Minulý týden po 10 měsících čekání byl kabel Verizon FIOS konečně k dispozici, takže jsem ho nechal nainstalovat.

Dělení z Comcastu bylo docela přímé. My Series 2 Tivo byl nahrazen HDR Motorola QIP6416-2 HD. Přestože byla moje žena trochu skeptická a chtěla, abych chytil nový HD TIVO, po hraní s novým Verizon DVR po dobu jednoho týdne jsme se oba shodli, že je čas odejít do důchodu TIVO navždy. Kdyby to dělalo Netflix streamování, byl bych nastaven. No dobře, mám XBOX 360, takže ho budu používat pouze pro streamování mých filmů Netflix.

Kdekoli jsem dnes zavolal TIVO, abych zrušil předplatné TIVO. Zkoušel jsem to zrušit z webu TIVO, ale rychle jsem zjistil, že vyžadují odpojení od volajícího do jejich call centra.

  • 15:00 volejte 800 # a přidejte do fronty odpojení 3: 22:00 - hovor odpojen (ano, používám pevnou linku, žádný mobilní telefon). 3: 11:00 - Vyvolán zpět, přepojen zpět do fronty odpojení 3: 22pm - hovor odpojen ... . Dobře, jsem v tomto bodě docela naštvaná.3: 25pm - Potvrzeno, že nemůžete odpojit službu. Rozhodl jsem se vynechat frontu odpojení a vyzkoušet standardní zákaznický servis. Automatizovaný servis řekl, že doba zdržení byla 10 minut ... 3: 40pm - Robotka byla 5 minut volna. Nakonec jsem konečně dostal člověka. . Vysvětluji, že se snažím zrušit svou službu 40 minut. Omlouvá se, vytáhne moje telefonní číslo (abych si mohl vyzvednout službu) a vysvětlil, že mě potřebuje převést do fakturačního oddělení. Říkám Noooooo a slyším cvaknutí. Vrátím se do pekla s automatizovanou ústřednou PBX s touto otravnou hudbou, která čeká na nevyhnutelné. 15:50 - Klikněte ... Odpojeno3: 55pm - Po rozhlédnutí se po webu si myslím, že mohu poslat e-mail. Rozhodl se vyzkoušet 800 # “1 více času”. Znovu vytočeno do telefonního systému TIVO ... 4: 14:00 - pouze 7 minut podrženo ve frontě Odpojit! A mám HUMAN! Pán zákaznického servisu se představil a požádal o můj telefon #. Samozřejmě jsem vysvětlil svých předchozích 62 minut a přinutil jsem ho, aby mi zavolal přímo na mobil nebo pevnou linku, kdybychom se znovu odpojili. Musel slíbit, než jsem mu dovolil, aby se posunul vpřed s mým odpojením. 4: 20:00 - Přestože je dost pěkný gentleman, všichni mi říkají blázen, že nechodím s TIVO HD jednotkou. Musím mu za to věřit. Udělal skvělou práci a snažil se mě promluvit, abych zůstal zákazníkem TIVO. Konec konců, nemohl bych to zavinit, to je jeho práce. 4: 22:00 - zavěsím telefon. Mise splněna. Po pouhých 70 minutách jsem úspěšně zrušil předplatné služby TIVO na jednotce m TIVO řady 2.

Otázka tedy zní, proč mi trvalo zabití mé služby TIVO 70 minut? Rozumím, proč nemůžete zrušit účet prostřednictvím jejich webové stránky (chtějí, aby vás mluvili o zrušení). Pro TIVO jsou to snadné peníze každý měsíc, jakmile vás zaregistrují. Myslíte si, že mě záměrně odrazili, aby mi zabránili zrušit službu?

Můj odhad není. Jak už bylo řečeno, kdybych nesledoval časový rozvrh tohoto blogového příspěvku, pravděpodobně bych se vzdal až do pondělí. Přesto si nemyslím, že by TIVO záleželo na tom, aby mě udržel další 3 dny. Takže to budu nazývat chybným telefonním systémem.

Co myslíš? Někdo tam venku má problémy se zabitím své služby TIVO?