auto-dash

Acura Nově přepracovaný model 2014 RLX je vybaven dvěma obrazovkami, které zvýrazňují interiér. Jedna obrazovka je 8-palcová navigační obrazovka a druhá je 7-palcová dotyková obrazovka. V celém vozidle můžete ovládat různé komponenty, včetně: systému HVAC, navigace a používání mobilních telefonů bez použití rukou. Novinkou v Acura je funkce AcuraLink, kde můžete zahájit tísňová volání, když se airbagy nasadí, sledovat RLX, pokud je odcizeno, vzdálené zamykání, upozornění na poplach, služba concierge, kompatibilita MP3, internetové rádio a e-mail.

Audi Multimediální rozhraní Audi nebo MMI používá touchpad, který rozpoznává rukopis. Dotykový displej je inteligentně umístěn ve středové konzole. Audi A7 bylo první auto na světě, které bylo vybaveno Wi-Fi nainstalovaným ve výrobě až pro 8 zařízení. Ovladače MMI mohou procházet 3D Google Earth, zadávat adresy, vybírat hudební skladby nebo iniciovat telefonní konverzace.

Koncept BMW-i8

BMW Platforma BMW ConecctedDrive existuje již několik let. Letos upgradovali své funkce přidáním 3D navigace, dotykového panelu, rozpoznávání textu na řeč, podpory Android a bezpečnostních funkcí pro noční vidění, které jsou k dispozici jako doplňky. BMW spolupracovalo s Dragonem, softwarovou společností Voice-to-Text, aby přišla s novým typem systému rozpoznávání hlasu. Funguje to podobně jako Siri na iPhonu: používá cloudový software, aby zjistil, co říkáte, a v důsledku toho dělá lepší práci při zjišťování vašich příkazů.

Buick Buick velkoryse činí svůj informační systém IntelliLink standardem u všech modelů 2013. IntelliLink je plně barevný dotykový displej, který využívá technologii Bluetooth® nebo USB a umožňuje bezproblémovou integraci smartphonů a dalších bezdrátových zařízení. Tam, kde můžete přistupovat k internetovému rádiu Pandora a ovládat jej pomocí hlasových příkazů nebo pomocí technologie OnStar, abyste získali podrobné pokyny.

Modely Chevrolet Chevy Spark Sonic LTZ a RS budou vybaveny hlasovým rozpoznáváním Siri hands free. Ovladače s kompatibilním iPhone se systémem iOS 6 mohou nasměrovat Siri, aby plnil řadu úkolů, zatímco bezpečně drží oči na silnici a ruce na volantu. Chevy Engineers udělal chytrý krok úzkou spoluprací s Apple, aby integrace byla co nejplynulejší. Tato funkce může být mnohem bezpečnější než pohrávat si s dotykovou obrazovkou.

Chrysler Minivan Chrysler Town & Country 2013 je ukázkou inovací se seznamem více než 40 standardních komfortních a bezpečnostních prvků. Chrysler nastavuje laťku pro bezpečnost, zabezpečení a technologii s funkcemi, které poskytují zákazníkům bezpečnost, kterou očekáváme, že nám při cestování s rodinou poskytneme trochu většího klidu. Mezi tyto funkce patří zadní záložní kamera ParkView®, airbagy namontované na předních sedadlech, nafukovací chrániče kolen na straně řidiče, pokročilé vícestupňové airbagy pro řidiče a cestující na předních sedadlech, airbagy se bočními závěsy pro všechny tři řady, brzdový asistent a všechna rychlost kontrola trakce a elektronická kontrola stability.

Novým standardem pro rok 2013 je technologie tlumení přívěsu, která monitoruje chování přívěsu a automaticky používá protiblokovací systém Town & Country ke zmírnění jakýchkoli pohybů. Seznam dále pokračuje; skupina SafetyTec, která se skládá z dešťově citlivých stěračů, světlometů Smartbeam, systému parkování zadních parkovacích asistentů ParkSense®, monitorování slepých úhlů, detekce zadních křížových cest a elektricky sklopných zrcátek, což je standardní bezpečnostní funkce u modelů Touring L a Limited.

Mezi další vylepšení v roce 2013 patří obrazovky DVD se zadními sedadly s ostřejším rozlišením pro všechny modely, vstup HDMI pro systémy videoher, dva porty USB pro zadní sedadla pro nabíjení mobilních telefonů nebo přehrávačů MP3. Navigace, satelitní rádio SIRIUS a SIRIUS Travel Link a standardní sada technologií UConnect® na všech modelech Town & Country Modely nabízí dotykovou obrazovku a hlasové ovládání pro pohodlné ovládání různých zdrojů a výstupů médií a telefon hands-free. Dostupný UConnect Web přeměňuje město a zemi na „hot spot“ a poskytuje internet přímo minivanu pro okamžitý přístup k webovým serverům, e-mailu a dalším. Poté, co jsme prožili město Chrysler Town & Country na autosalonu v Los Angeles v roce 2012, rychle jsme se dostali na vrchol našeho seznamu jako nejlepší rodinné cestovní vozidlo. A město 2013 & Country 2013 má k dispozici zábavní systém DVD s duální obrazovkou Blu-Ray, první v oboru.

2013-Dodge_SRT_Viper-2012-Los_Angeles_Auto_Show

Ford Vzhledem k tomu, že Ford před pěti lety uzavřel partnerství se společností Microsoft s cílem nabídnout Sync, prodal přes 5 milionů automobilů vybavených touto technologií. Ford nabízí čtyři úrovně technologických balíčků. I při nejzákladnější úrovni získáte volání handsfree, vyhledávání hudby aktivované hlasem, nabíjení MP3, dopravní upozornění, mobilní aplikace a zvukové textové zprávy. Horní balíčky nabízejí 3D navigaci, slot pro kartu SD, barevný dotykový displej, ovládání hlasu a připojení k internetu.

2013-Honda-Accord-Featuring-Lane-Assist

Hyundai Systém Blue Link v cloudu je podobný systému OnStar, ale stojí poloviční cenu. V chladnější poznámce jsou všechny funkce vysvětleny v několika minutových videích na webu Hyundai a vypráví je herec Jeff Bridges.

Systém UVO společnosti Kia Kia je poháněn společností Microsoft. Je k dispozici v modelech Kia Sorrento, zahrnuje navigaci a GPS, kde můžete sledovat polohu svého automobilu. Systém odešle textová upozornění do telefonu, zda jste zapomněli, kde jste auto hodně zaparkovali, pokud je vůz veden kolem určité hodiny nebo mimo stanovenou hranici, užitečné funkce, pokud máte teenagera.

Mercedes Benz Mercedes Benz mbrace Telematics Technology je hlasově ovládaný osobní asistenční systém, který má 18 různých funkcí, od hledání recenzí restaurací na Yelpu až po nalezení místa, kde jste zaparkovali své auto. Systém mbrace je navržen tak, aby držel krok s neustále se měnící technologií pro pomoc v nouzi, když ji potřebujete. Časté aktualizace jsou k dispozici s celou řadou internetových aplikací, které integrují Mapy Google, Yelp, Facebook a dopravní a meteorologické zprávy v reálném čase. K dispozici je dokonce služba concierge, kde skutečný živý člověk provede rezervace nebo vám pomůže najít cestu, když se ztratíte, samozřejmě s dodatečným poplatkem.

Tento týden, ve světě supercarů na autosalonu Los Angles v roce 2012, Mercedes-Benz vyhlašuje cenu samolepek nového 2013 SLS AMG GT Supercar. Model 2013 přináší řadu vylepšení, včetně dalších 20 koňských sil (celkem 583 koní) poháněných 6,3-litrovým motorem V8 se sedmistupňovou převodovkou se dvěma spojkami.

2013-Mercedes-Benz-SLS-AMG-GT-Coupe - Foto Credit :: Phillip Krause, 2012 Los Angeles Auto Show

Toyota Dotyková obrazovka Toyota Entune a systém rozpoznávání hlasu vám umožňují provádět rezervace večeře, prohledávat internet přes Bing, nakupovat vstupenky do kina a kontrolovat místní plyn, sport, akcie, iHeartRadio, provoz, počasí a Pandora. Jedná se o sbírku populárních mobilních aplikací a datových služeb, které jsou přístupné přímo od společnosti Entune a budou se zavádět jako standardní funkce na většině jejich nových modelů.

Více z Los Angeles Auto Show Series, Checkout jeden z našich oblíbených debutů 2013 show, nový SUV, který běží na vodě (H2) - 2015 Hyundai Tucson Fuel Cell (FCEV)