Instagram se rychle stává jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na internetu. V minulosti, když došlo na předvádění vašich fotografií, byla Flickr platformou pro přechod. Ale nyní, s velkolepým pádem Yahoo, Instagram vstoupil, aby zaplnil velkou mezeru. Tipy Instagramu jsou tedy něčím, o co se v těchto dnech většina lidí zajímá, a vždy se snažíme uspokojit poptávku čtenářů.

Osobně provozuji dva vlastní účty Instagramu a chystám se provozovat profesionální účet pro klienta. Takže v posledních několika letech jsem narazil na několik zajímavých tipů a triků, které byste měli mít na paměti. Nikdy jsem nezveřejnil video na Instagramu, takže nejsem odborník. Ale fotky? Přečtěte si o Jimmy Olsen!

Polaroid

15 tipů pro Instagram pro obsedantní Shutterbug

Pokud jde o Instagram, stále se učím, takže právě teď nedělám VŠECHNY tyto věci. Ale postupně se seznamuji.

Udělejte si úsilí s Bio & Page

Vaše stránka Instagram je přirozeně to, co návštěvníci uvidí, a proto byste s ní měli vynaložit úsilí. Pokuste se mít jako avatar poloviční fotografii. Irónie mě vždy zabíjí, že na fotografické sociální síti jsou fotografové avatary některých lidí prostě hrozné.

Bio je jediný způsob, jak můžete přidat odkaz, na který lze kliknout, abyste se ujistili, že odkaz na váš web nebo jiné důležité stránky. Nezapomeňte také, že pokud chcete najít, musí být bio stránka optimalizována pro SEO. Takže přemýšlejte o tom, jak vás lidé najdou při výběru uživatelského jména a jaké jméno se objeví v bio. Proto jsem na konec svého uživatelského jména přidal „autora“.

Zvažte změnu písma v biografu Instagram na něco neobvyklého (pouze pro mobilní zařízení). Chcete-li provést totéž na ploše, můžete použít Font Space.

Najdi své přátele

Sociální síť není příliš společenská, pokud tam nemáte přátele. Ujistěte se tedy, že sledujete lidi, které znáte.

V nastavení můžete propojit svůj účet Facebook a e-mailové kontakty. Instagram pak všechny spustí prostřednictvím svého systému a sdělí vám, kdo má účet Instagram.

Bude také neustále sledovat váš účet a kontakty na Facebooku a sdělí vám, když někdo otevřel nový účet na Instagramu.

Kvalita nad kvantitou

Obecná shoda spočívá v tom, že ideální frekvence účtování je jednou nebo dvakrát denně. Více než to a budete přemoci všechny zdroje.

Měli byste se však také zaměřit na kvalitu před kvantitou. Ujistěte se, že obrázky jsou nejlepší, jak je můžete udělat. Nezveřejňujte žádné staré svinstvo kvůli zveřejnění. Udělejte každý obraz nezapomenutelným. Nefotografujte svou snídani. Pokuste se vzít něco, co mnoho jiných lidí nedělá.

Přidat obrázky v různých designech a formátech

Instagram vám po dlouhou dobu umožňoval zveřejňovat pouze obrázky ve tvaru čtverce. Pro ty, kteří fotografovali na širokoúhlé obrazovce, museli změnit velikost všeho jako čtverec jako zapálit Bibli před knězem. Když Instagram konečně oznámil, že podporují jiné velikosti, všichni vydechli úlevou a uložili své krucifixy zpět do kapsy.

Můžete také vytvořit karusely obrázků, kde můžete procházet mezi fotografiemi. To je dobré, pokud máte na akci pořízenou skupinu fotografií a chcete je všechny zachovat pohromadě. Aplikace smartphonu Layout (iOS / Android) vám umožňuje pořídit více obrázků a sloučit je do jednoho obrázku.

Označte relevantní lidi

Podobně jako na Facebooku můžete také označovat obrázky pomocí uživatelských jmen Instagramu. Takže v tomto případě jsem označil tento obrázek své kamarádky svým uživatelským jménem Instagram. To pomáhá zvýšit její viditelnost, pokud ji někdo hledá na Instagramu. Nebo pokud chce vidět, jaké obrázky se vznášejí kolem ní.

Na poslední obrazovce se před zveřejněním obrázku zobrazí možnost označení uživatele.

Stačí klepnout na možnost, klepnout na obrázek a začít psát jejich uživatelské jméno. Poté obdrží oznámení, že byli označeni.

Stejně jako obrázky ostatních lidí

Opravdu moudré ruce na Instagramu se řídí pravidlem 80/20. Dejte 80% času a vezměte si něco s ostatními 20%. Jinými slovy, nemyslete na to, co můžete z Instagramu získat většinu času. Místo toho se zaměřte na poskytování kvalitních obrázků a zábavné lidi. To, co se z platformy můžete osobně dostat, by mělo být sekundární a bonus.

Stejně jako ostatní obrázky lidí a přidejte zamyšlené komentáře bez spamu. Zahajte konverzaci.

Filtry nejsou tak populární, jak bývaly

Když Instagram poprvé začal, všichni vkládali všechny své obrázky přes filtry. Mysleli si, že obrázky vypadají velmi umělecky. Ale ve skutečnosti většina z nich vypadala falešně a nakonec velmi lepkavě.

Pokud fotografujete správně, nebudete muset používat filtry. Já osobně je nenávidím. Zveřejněte snímek tak, jak byl pořízen. Tímto způsobem to bude vypadat opravdověji.

Buďte selektivní s Hashtagy

Výběr hašagů na všech sociálních sítích se stal trochu uměleckou formou. Ale na Instagramu je to nejdůležitější. Udělejte si z toho nepořádek a vaše obrázky se nikdy neuvidí. Udělejte opravdu dobrou práci a potenciálně jsou odměny obrovské. Hashtagy jsou v podstatě popisná klíčová slova, na která lze kliknout a zobrazit všechny příspěvky na stejné téma.

Konvenční moudrost říká, že počet hashtagů se nesmí omezit na více než 7 nebo 8. Nic víc než to a začne to vypadat, jako kdybyste spamovali hashtag. Vyberte tedy pouze 7 nebo 8 vysoce cílených hashtagů. Nikdo vás nezatkne, pokud si vyberete 9 nebo 10, ale chápete, že jste to přeháněl.

Při výběru jednoho nebo dvou širších hashtagů není žádná újma, ale pokuste se to neudělat příliš mnoho. Jsem za to velmi vinný a snažím se změnit ten špatný zvyk. Například můj pes má účet na Instagramu (co mohu říct? Je to skutečná diva). V hashtagech mám tendenci používat hashtag #dog a #dogs. Jak ale myslíte, že při desítkách milionů obrazů, které tyto hashtagy zaplavují, bude patrné, že se uvidí moje?

Pokud jsem si naopak vybral #maltese (jeho plemeno), #smalldogs, #cutedogs a tak dále, pak to trochu zužuje a zvyšuje tak šanci na viditelnost. Při výběru hashtagů se podívejte, kolik obrázků má hashtag. Pokud je v milionech, zkuste se tomu vyhnout. Místo toho se pokuste zaměřit na nika značky pouze s několika tisíci obrázky.

Na smartphonu? Získejte klávesnici Hashtag

Neustálé vypisování hashtagů může být opravdu únavné a únavné, zejména pokud jde o chytrý telefon. Usnadněte si tak svůj život a získejte klávesnici hashtag.

Ten, který v tuto chvíli používám, je Hashtag Key (pouze pro iOS). Zadejte hashtagy jednou a aplikace je za vás uloží do vlastních kategorií. Až je budete chtít použít, stačí klepnout na každý uložený hashtag a budou automaticky vyplněny do Instagramu.

Mnoho lidí, které znám, používají TagsDock (iOS a Android), ale zjistil jsem, že je to příliš omezující.

Na ploše (pokud používáte nástroj pro plánování sociálních médií, jako je Buffer), existuje úžasný nástroj pro generování hashtagů s názvem Účel zobrazení. Přidejte předmět a vyvolá pro vás spoustu hashtagů.

Účely zobrazení vám někdy mohou poskytnout některé opravdu hloupé irelevantní hashtagy, proto je před zveřejněním pečlivě zkontrolujte.

Přepněte se na účet Instagram Business pro lepší funkce

I když pro podnikání nepoužíváte účet Instagram, měli byste přesto přejít na obchodní účet. Jednoduše proto, že a) je zdarma, tak proč ne? b) máte přístup k analytikům a statistikám a c) můžete připojit svůj účet Instagramu k obchodní stránce Facebooku. Pokud se vám obchodní funkce nelíbí, můžete snadno přepnout zpět na osobní účet během několika sekund.

Chcete-li přejít na firemní účet, přejděte do nastavení a vyberte možnost „Přepnout na firemní účet“. Nyní se můžete připojit k vaší firemní stránce na Facebooku v nastavení, cross-post obrázky mezi oběma platformami, přidat adresu a telefonní číslo a další.

Chcete-li získat přístup k analytice, klikněte na nabídku hamburgeru v pravém horním rohu obrazovky a vyberte „Statistiky“.

Zdá se, že můj pes je v Kambodži oblíbený. Kdo ví?

Vložení příspěvků Instagramu na jiný web

Pokud máte skvělý obrázek na Instagramu nebo jste našli skvělý obrázek z kanálu někoho jiného, ​​můžete jej vložit na jiný web, například do svého blogu. Pro všechny kambodžany přijít a navštívit.

Ve webové verzi Instagramu klikněte na tři vodorovné tečky na obrázku. Když se objeví nabídka, vyberte možnost Vložit. Poté zkopírujte a vložte kód, který vám poskytne Instagram.

Označte obrázky svou polohou

Toto je zápas, se kterým jsem se chvíli potýkal, protože jsem trochu zastáncem soukromí. Ale byl jsem přesvědčen určitými faktory, že byste měli označit své fotografie místem, kde byly pořízeny.

  • Studie ukázaly, že obrázky se značkami umístění získají o 79% větší interakci.Zobrazení se značkami umístění se zobrazí při vyhledávání tohoto místa.Zobrazení se značkami umístění mají vyšší šanci, že budou vybrány pro přední stránku Instagramu. Odhalíte svou adresu nebo cokoliv. Pokud například označíte svou fotografii „Londýn“, nejednáte lidi přesně k vašim vchodovým dveřím, že?

Chcete-li označit svůj obrázek, přejděte před zveřejněním na poslední obrazovku. Instagram přečte metadata fotografie a vyžádá si informace o poloze. Klepněte na to, co chcete, aby značka řekla. Nebo hledejte jinou značku polohy, pokud nabízené položky nejsou vhodné.

Udělejte si úsilí s titulky

Stejně jako nechápu, proč lidé nevynakládají větší úsilí se svým profilovým avatarem, nerozumím ani nedostatečnému úsilí s titulky obrázku.

Fráze „obrázek maluje tisíc slov“ je velmi pravdivá. Ale jako spisovatel vám mohu říci také moc dobrého titulku. Dobrý titulek může lidi přimět k smíchu a upoutat zvláštní pozornost k vašemu obrazu. Musíte však vynaložit úsilí, abyste to napravili. Jinak, proč se obtěžovat?

Vložte do vašich titulků zalomení řádků

Po napsání titulku - a před přidáním hashtagů byste měli zadat zalomení řádku, abyste je oddělili. Jinak vypadá všechno drcené. Neexistuje však žádný zřejmý způsob, jak trefit klávesu Return na klávesnici smartphonu. Nebo je tam?

Chcete-li získat návratovou klávesu na obrazovce, přepněte na numerickou klávesnici a v dolní části uvidíte klávesu návratu. Klepnutím na toto se zobrazí konec řádku. Nyní klepněte zpět na klávesnici písmen a začněte s hashtagy.

Správa více účtů - bez odhlášení

Protože mám tři účty, odhlášení z jednoho, abych se dostal do jiného, ​​by bylo velmi rychle únavné. Instagram naštěstí usnadňuje přechod mezi účty.

V nastavení přejděte doprava dolů úplně dolů. Zde se zobrazí možnost Přidat účet.

Přihlaste se k novému účtu. Na stránce profilu se nyní v horní části stránky zobrazí rozbalovací nabídka.

Vyberte účet, do kterého chcete jít, a budete automaticky přeskočeni. Nevyžaduje se žádné další přihlášení.

Závěr

Jaké tipy na Instagram víte, že jsem zmeškal? Dejte nám vědět v komentářích níže.