amazon-change-change-refund-úspora

Amazon Prime má spoustu výhod (více než pouhá dvoudenní doprava zdarma), ale používáte je všechny za 99 dolarů ročně? Zde je seznam toho, na co byste možná mohli přijít.

Amazon Prime

12 výhod Amazon Prime, které nepoužíváte:

  1. Kniha Půjčovací knihovna má nyní 800 000 titulů: https://www.groovypost.com/reviews/amazon-prime-kindle-lending-library/Unlimited Photo Storage prostřednictvím Amazon Desktop, Mobile App a Fire zařízení.Credit za žádné rychlé doručení . Pokud nepoužíváte dvoudenní přepravu, můžete získat kredit 1–3 $ na nákup MP3 nebo vypůjčení filmu. Knihy Kindle: Vyberte si jednu z doporučených knih o prvním vydání zdarma každý měsíc s Amazon First Reads.Share Vaše členství: Toto bylo navždy, ale mnoho z nich o tom neví. Můžete sdílet své předsednické členství až se čtyřmi lidmi ve vaší domácnosti: Chcete-li začít sdílet, přihlaste se ke svému účtu Amazon. Po přihlášení přejděte na „Spravovat předsednické členství“. Klikněte na „Pozvat člena domácnosti“. Poté zadejte své narozeniny a zadejte jméno, vztah, narozeniny a e-mailovou adresu až čtyř lidí, s nimiž byste chtěli sdílet své výhody s přepravou zdarma. Hudba - ano hudba. Není to tak populární jako Spotify. Přesto je to zdarma. Pokud si také zakoupíte CD, získáte také digitální kopii s tím, co společnost nazývá AutoRip.Prime členové mají nárok na exkluzivní úspory na fyzických videohrách od fáze předobjednávky do dvou týdnů po vydání.Prime Now - Získejte bezplatné dvouhodinové doručení na více než 10 000 položek. Můžete také získat bezplatnou dodávku do restaurace a také z populárních hot spotů. A byl bych v rozpacích, kdybych nemluvil o obrovské online knihovně filmů a televize, kterou získáte s Amazon Video. To zahrnuje pořady od HBO jako Six Feet Under a The Wire. Jedná se o starší pořady, ale zdarma pro předsedy. Můžete si dokonce stáhnout videoobsah nyní do různých zařízení.Amazon zákazníci mohou provést jednu jednoduchou změnu při nakupování na Amazonu a 0,5% všech nákupů bude věnováno na jejich oblíbenou charitu.Bezplatný datum vydání: ZDARMA Datum vydání data na způsobilé položky předobjednávky doručené v den jejich vydání do PSČ v rámci USTwitch Prime: Členové dostávají exkluzivní propagační akce na způsobilé hry předobjednávky. Uživatelé Twitch.tv, kteří propojí svůj účet Amazon Prime, získávají každý měsíc bezplatný odběr kanálu Twitch.

A ještě více o Amazonu a Echo s Alexou, podívejte se na náš archiv článků Amazonky.

Něco mi chybělo? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět, jaké jsou vaše oblíbené výhody Amazon Prime, o kterých lidé nemusí vědět.