Vzhledem k tomu, že tablety se stávají běžnější každý den, je vždy dobré zjistit o cenově dostupné. Zcela nový ZTE Optik právě oznámil Sprint. Pokud získáte dvouleté předplatné smlouvy, můžete ji získat za 100 USD. Hovorilo se to už několik dní, ale nyní je to oficiální.

ZTE Optik

Pokud se rozhodnete neuzavřít smlouvu na 2 roky, můžete ji získat za 349,99 $. Podle Sprint mohou obchodní zákazníci získat také zlevněné ceny.

Teď pravděpodobně nebudete dostávat své naděje za tuto cenu, ale měli byste vědět, že specifikace skutečně vypadají slušně za peníze. Samozřejmě nemůžete udělat jednoznačný názor jen na základě nich, ale přesto nevypadají špatně.

Má 7 palcový displej s rozlišením 1280 x 800. Tablet má dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon, běžící na 1,2 GHz, stejně jako 1 GB RAM a 16 GB úložného prostoru. Úložiště je možné rozšířit pomocí slotu microSD s kapacitou až 32 GB (u iPadu to nedostanete, ale kdo ví, možná si Apple konečně uvědomí, že i levné tablety Android mají sloty pro rozšíření paměti).

Tablet ZTE běží Honeycomb (Android 3.2), ale nemyslím si, že aktualizace Ice Cream Sandwich není vyloučena. A dokonce s verzí 3.2 získáte podporu Flash pro webové stránky a přístup k tunám aplikací a her z Android Marketu.

Na zádech je také 5megapixelový fotoaparát a na přední straně 2megapixelový fotoaparát, který se stará o povinnosti v oblasti videochatu.

Být prodáván Sprint, to může používat mobilní internet, stejně jako Wi-Fi.

Co myslíš? Kupuje se to za to? I když o tom přemýšlíte, podívejte se na tuto zajímavou recenzi Asus Transformer Prime.