Úložiště OneDrive

Minulé léto se společnost zdvojnásobila, je to zdarma úložiště OneDrive na 15 GB pro účty zdarma. Současně, pokud jste byli předplatitelem Office 365, byli jste zvýšeni na 1 TB prostoru, což bylo nedávno zvýšeno na 10 TB a nakonec se stane neomezeným úložištěm.

Aktualizace 2/19/2015: Tato nabídka byla dříve pouze v USA, ale dnes bylo oznámeno, že tento bezplatný úložný prostor může získat kdokoli na světě.

Pokud jste uživatelem Dropboxu, společnost Microsoft vám poskytuje jeden rok 100 GB volného místa. Stačí přejít na tento odkaz a požádat o něj.

sshot-1

Úložiště OneDrive

Po dvou letech je těžké říci, co bude společnost dělat, protože se zdá, že neustále nabízí spoustu úložného prostoru. V loňském roce však společnost snížila měsíční poplatky na následující:

  • 1,99 $ za 100 GB (dříve 7,49 $) 3,99 $ za 200 GB (dříve 11,49 $)

Pokud tuto dohodu přijmete, nezapomeňte zálohovat své fotografie z OneDrive z jakéhokoli typu mobilního zařízení, ať už jde o Android, iOS, Windows Phone a dokonce i zařízení Amazon Fire. A tím, že to uděláte, získáte zdarma 3 GB dalšího úložiště.

Postup naleznete v našem článku: Automatické zálohování fotografií na OneDrive z jakéhokoli mobilního zařízení.

Jedna jízda

Pro tento nejnovější obchod nejsou vyžadovány žádné kreditní karty, ale je pravděpodobné, že budete muset souhlasit s propagačními e-maily od společnosti Microsoft a stávající uživatelé systému Bing Rewards mohou také využít tohoto obchodu.

Před dvěma lety jsem přešel na Bing jako svůj prohlížeč na plný úvazek a musím říci, že jsem Google nikdy nevynechal. Další výhodou je odměna Bing. Získáváte odměny za vyhledávání, která provedete, a poté, co se tyto body hromadí, můžete je použít pro dárkové karty, nákup her pro Windows 8.1 a Windows Phone a mnoho dalších zajímavých věcí.

Získejte 100 GB bezplatného úložiště OneDrive na dva roky prostřednictvím Bing Rewards