Pokud jste novým uživatelem nejnovějšího tabletu Amazonu, Kindle Fire HD, nebo jste provedli upgrade z prvního genového zařízení, zakryli jsme vás. Ať už má model o velikosti 7 nebo 8,9 palce, zde uvádíme několik nejlepších tipů a triků, jak co nejlépe využít tabletu.

10 tipů a triků Fire Kindle Fire HD

Stejně jako Nexus 7, Kindle Fire HD má přední kameru, která má být použita pro videohovory pomocí Skype. Neexistuje však zjevný způsob, jak jej použít k fotografování nebo nahrávání osobních videí. Zde je návod, jak přistupovat ke skryté aplikaci Camera Camera a pořizovat videa a obrázky do 1080p. Můžete dokonce pořizovat panoramatické fotografie. Bonbón!

Fotoaparát

Vynechání aplikace YouTube na tabletu pro spotřebu médií nedává velký smysl. S několika vylepšeními v Nastavení můžete na svůj Fire nainstalovat YouTube. Tento proces používá techniku ​​sideloading, která vám umožňuje instalovat další oblíbené aplikace, které nejsou v obchodě Amazon's App Store, jako je Dropbox.

YouTube App Fire HD

Samozřejmě víte, že provozuje Amazonovu velmi přizpůsobenou verzi Androidu. Nemusíte se však omezovat jen na to, že jej používáte jako zábavní zařízení. Pokud chcete hrát se svými zařízeními, podívejte se do našeho průvodce, jak snadno zakořenit Kindle Fire HD. Pokud tablet zakořeníte v kořenovém adresáři, musíte nejprve provést ladění USB.

Fire HD Superuser

Tablet je propojen s vaším účtem Amazon (pomocí kreditní karty), takže si můžete snadno zakoupit obsah ze služby. Chcete-li se ujistit, že je chráněno vaše i ostatní citlivá data, rozhodně povolte heslo pro uzamčení obrazovky.

Kindle-Fire-HD-Lock-Screen-PIN-PIN

I když je určen k použití jako zařízení pro spotřebu médií, na Kindle Fire můžete být stále produktivní. Chcete-li sledovat, co se děje mezi epizodami hry o trůny, vytvořte si na něm svůj e-mailový účet.

email Fire HD

Amazon je schopen dotovat náklady na oheň zobrazováním úplných reklam na obrazovce uzamčení a textových reklam uvnitř rozhraní zařízení. Myslím, že jsem je nikdy nenašel příliš nepříjemně a skutečně jsem dokázal najít pár dobrých obchodů. Pokud ale nejste fanouškem, pouze deaktivujte uzamčení obrazovky a textové reklamy. Mějte na paměti, že vás to bude stát jednorázový poplatek 15 $.

Fire HD Lock Screen Ad Free

Oheň usnadňuje streamování a stahování videí, hudby a dalších médií, ale někdy si chcete poslechnout to, co již vlastníte. Zde je návod, jak přidat hudební soubory z počítače. Můžete také přidat vlastní videa.

Přidejte hudbu a video do Fire HD

Pokud chcete být produktivnější a klávesnice na obrazovce nestačí, připojte klávesnici Bluetooth pro rychlejší psaní.

Bluetooth

Amazon uzavřel dohodu se společností Microsoft a vytvořil výchozí vyhledávač Bing v prohlížeči Silk. Je však snadné obnovit Google jako výchozí vyhledávání.

Google-Search-Kindle-Fire-HD

Pokud chcete svůj Fire HD prodat nebo regulovat, vymažte vše a obnovte jej zpět na tovární nastavení.

Smazat vše

A pokud o tomto šikovném tabletu potřebujete ještě více, přejděte do našeho archivu článků Kindle Fire, který pokrývá jak první gen, tak HD modely.