Je to září a, ať se vám to líbí nebo ne, je to zpět do školní doby. Pokud pro vás škola právě začíná, tyto groovy geek gadgets usnadní vzdělávací proces a také více zábavy.

Samsung ATIV Smart PC 500T

Samsung ATIV Smart PC 500T

Nejprve budete potřebovat zařízení, které bude fungovat jako vaše osobní učební centrum, na kterém byste měli být schopni provádět svůj výzkum, psát své papíry a spouštět různé aplikace, které potřebujete. Mělo by vám však také umožnit sledovat film nebo poslouchat hudbu, když se pokoušíte relaxovat po studiu na hodiny.

Samsung ATIV Smart PC 500T, který je v současnosti na Amazonu k dispozici za 609,99 USD, je tablet se systémem Windows 8 s klávesnicí, díky níž se z něj stává notebook se systémem Windows 8 o velikosti 11,6 palce. S přidanou klávesnicí se jedná o plně foukaný notebook využívající procesor Intel Atom Z2760 1,8 GHz a 2 GB RAM, ale se všemi přidanými bonusy zařízení s dotykovou obrazovkou (včetně skutečnosti, že Windows 8 na dotykové obrazovce funguje skvěle) ).

Jednotka SSD s kapacitou 64 GB zajistí, že budete mít dostatek úložného prostoru a zvýší také rychlost tohoto konvertibilního zařízení. Pokud ji nepoužíváte jako přenosný počítač, můžete klávesnici odebrat a použít ji jako tablet k sledování filmu v posteli. ATIV Smart PC 500T je skvělým společníkem ve studiu a při 3,6 liber s připojenou klávesnicí se snadno přenáší.

Myš Microsoft Explorer

Myš Microsoft Explorer

Pro větší přesnost budete potřebovat myš a měla by to být myš, kterou si můžete vzít s sebou snadno. Myš Microsoft Explorer je pouhých 19,99 USD a je velmi dobrým kandidátem na tuto práci.

Je to lehké, využívá 2,4 GHz pro připojení, které bude fungovat až do vzdálenosti 30 stop a má příjemný design. Také v dobré tradici periferií společnosti Microsoft to pravděpodobně potrvá, dokud se nebudete nudit s používáním.

Nový tablet Nexus 7

Nový-Nexus-7

Pokud tak velkou obrazovku nepotřebujete, je nový tablet Google Nexus 7 dobrým každodenním společníkem. Je to 7palcový tablet a velmi silný tablet (za svou cenu docela nepřekonatelný).

Je poháněn procesorem 1,5 GHz Snapdragon S4 a 2 GB paměti RAM a je k dispozici ve verzích nabízejících 16 a 32 GB interní paměti. Tablet, který má ohromující dotykovou obrazovku s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, provozuje Android 4.3, nejnovější verzi mobilního OS společnosti Google, a umožňuje vám provádět velké množství úkolů na cestách i relaxovat při hraní her.

Verze 16 GB stojí 229 $, zatímco model 32 GB může být váš za 301 $.

Polštářek FOM Flower Tablet

Tabletový polštář

A protože jsme mluvili o tabletech, proč nezajistit jejich použití pohodlným? Přesně to dělá tento polštář na tablety.

Může pojmout jakýkoli tablet a šetří vás tím, že jej musíte držet v ruce - stačí ho položit na klín a dívat se na film, prohlížet web nebo dělat cokoli jiného, ​​co chcete.

Stojí Amazon.com za 29,99 $.

Bezdrátová barevná fotografická tiskárna Canon PIXMA MG3220 se skenerem a kopírkou

Canon Pixma MG3220

I když mnoho učitelů nemá problém se získáváním písemných úkolů prostřednictvím e-mailu, stále máme daleko od přechodu na plně digitální a budete muset věci vytisknout docela často.

Tato tiskárna, která také funguje jako kopírka a skener, lze zakoupit na serveru Amazon za 58,99 USD a obsahuje velmi užitečnou funkci automatického oboustranného tisku. Tímto způsobem můžete pomoci životnímu prostředí a snížit náklady na papír. Může se také bezdrátově připojit k vašemu počítači, takže se vyhnete použití dalšího kabelu.

Livescribe 4 GB Sky Wi-Fi Smartpen

Livescribe Echo Smartpen

Digitální pero je to, co potřebujete, pokud chcete, aby vaše poznámky byly v perfektním pořádku. Toto zařízení od Livescribe si nejen zapamatuje, co píšete a kreslíte, ale také nahrává zvuk a synchronizuje jej s vašimi poznámkami.

Tímto způsobem, pokud váš učitel řekl něco důležitého, co se týká toho, co jste si zapsali, budete to moci slyšet a zapamatovat si vše rychleji. Digitální pero má připojení Wi-Fi a může synchronizovat vaše poznámky a nahrávky s cloudem (konkrétně s Evernote).

Verze 4 GB Wi-Fi je k dispozici za 137,75 USD.

Kindle Paperwhite

Kindle Paperwhite

Když potřebujete hodně číst a škola to obvykle zahrnuje (nebo alespoň v mých dobách), vyhrazená čtečka elektronických knih je vždy dobrý nápad. A nedostanou se o moc lépe než nový Kindle Paperwhite, dostupný na Amazonu za 119 USD se speciálními nabídkami a 139 USD bez nich.

Za prvé, protože vaše oči nebudou unavené, a to ani při čtení ve tmě a pak proto, že je musíte nabíjet pouze jednou měsíčně.

Jo, a to může nést až 1100 knih, takže můžete mít celou knihovnu s sebou.

Mobilní banka Lepow Moonstone 6000

Lepow Moonstone

Všechny tyto pomůcky mohou být skvělé, ale všechny potřebují energii. Co dělat, když vám dojde šťáva?

Lepow Moonstone je přesně to, co pro tyto situace objednal lékař - je to externí baterie, která v něm ukládá 6000 mAh energie (dost na nabíjení tří iPhonů). Funguje to se všemi důležitými telefony a tablety (a vypadá to také zábavně), a proto by to mělo být vždy s vámi.

Můžete jej získat z Amazon.com za 59,49 $.

Externí pevný disk Western Digital My Passport 1 TB

Western Digital External HDD

S tolika mobilními zařízeními, externím pevným diskem, kde můžete ukládat všechny své informace v případě selhání, je vždy chytrý nápad.

Tento model Western Digital může ukládat 1 TB dat a je dodáván ve čtyřech různých barvách, aby odpovídal vaší osobnosti. Na Amazonu je cena 69,16 USD, zahrnuje automatický zálohovací software, ochranu heslem a hardwarové šifrování, takže můžete chránit svá data před vetřelci.

Batoh na notebook Berkeley Plus Case Logic

CaseLogic Berkeley Plus

V neposlední řadě, pokud s sebou vezmete tolik technologie, budete potřebovat něco, abyste ji mohli nosit. A pokud je to něco batohu, který vypadá také stylově.

Tento batoh pro notebook je k dispozici za 47,87 USD a pochází z CaseLogic a má vyhrazený prostor pro notebook a vnitřní obal pro váš tablet. Může také vyhovovat vašim knihám a cokoli jiného, ​​co byste mohli chtít do školy vzít s sebou.

Návrhy?

Toto je pouze seznam návrhů podivínských back-to-school gadgetů, ale je otevřený návrhům. Pokud nějaké máte, přidejte je do komentáře.