Žádný černý pátek

To je týden, který vrcholí jako slavnostní orgie - ne, krůtí, dokonce ani fotbal -, ale nakupování. Vážní zákazníci hledí na černý pátek a počítají s tím, že získají nejlepší výhodné ceny roku počínaje minutou po půlnoci den po Díkůvzdání.

Varuje však Lindsay Sakraida, ředitelka funkcí na dealnews.com, ale nepředpokládejte, že za Černý pátek bude nejnižší cena všeho na vašem nákupním seznamu. To platí pro mnoho produktů, ale Sakraida říká zákazníkům v pátek, aby se vyhnuli nákupu těchto 10 položek:

1. Hračky. Jistě, v pátek najdete zlevněné hračky, ale pokud počkáte na poslední dva týdny před Vánoci, uvidíte stejné hračky zlevněné ještě více.

2. Nejlepší televizory. Pokud nemáte povědomí o značce, můžete v pátek získat levnou televizi. Hlavní televizní značky nebudou dávat své nejlepší slevy, dokud nebude Santa ve stodole zaháknutí sobů.

3. Kalendáře 2012. Kalendáře se na Černý pátek prostě nehrají. Budete muset počkat až do ledna nebo dokonce do února, než budete moci získat lehce vypadající nástěnný kalendář na smrk do kostky.

4. Vánoční ozdoby. Každý ví, že nabídky na vánoční ozdoby se zlepšují, jak se dovolená blíží. Ale opravdu důvtipný zákazník čeká na Cyber ​​pondělí - pondělí hned po Černém víkendu - na nejlepší nákupy.

5. Šperky. Může to být proto, že tolik sentimentálních šťáv čeká na Vánoce, než své dámy ozdobí šperky, že prostě nenajdete skvělý nákup na cetky a náramky na Černý pátek a kdykoli poblíž Vánoc. Počkejte chvíli, co je sentimentálně suché.

6. Denali bunda North Face. Je to jeden z nejpopulárnějších stylů značky. Ale v posledních třech letech byly nejlepší ceny, které Sakraida viděla, na konci jara až letních měsíců, kdy je samozřejmě budou nosit pouze ti nejoddanější ze stylových.

7. Roku 2 XS. Nechte se řídit průvodcem loňského horkého Roku, modelu XD. V Černý pátek 2010 měl Amazon skvělou nabídku. Ale do poloviny prosince Amazon dosáhl vrcholu své vlastní ceny tím, že snížil cenu 8 $ a hodil do streamingového mediálního kreditu. Tento rok tedy neudělejte krok, dokud nebudete do prosince.

8. Herní konzole bez balíčku Freebie. Nyní není chytrý čas na nákup jakékoli konzole, která je stará několik let, když dva hlavní výrobci konzolí plánují upgrade příští rok. Ale pokud vy - nebo vaše děti - prostě nemůžete čekat, alespoň se ujistěte, že dostanete s vaší konzolí bezplatnou dárkovou kartu nebo několik špičkových her. Tip: Pokud jsou hry v prodeji během Black Weekend, možná najdete balíček konzoly levnější než obvykle.

9. Zimní oblečení. Sakraida předpovídá, že během Černého víkendu uvidíme některé z nejlepších kupónů roku od mnoha maloobchodníků s oblečením. Navrhuje porovnání kupónových slev s položkami, které již byly v prodejních sekcích silně diskontovány. Zimní oblečení bude v lednu lépe zlevněno.

10. Hodinky. Je to příběh šperky znovu. Na jaře a v létě společnost Sakraida doporučuje obchodníky Editors Choice.

Na druhou stranu byste si měli jeden z nich koupit.

Pokud to všechno způsobuje, že chcete chtít, "Humbugu," rozveselit. Černý pátek bude mít dobré nabídky. Nejlepší nabídky ze všech, podle výzkumu na dealnews.com, bude v notebookech. Ano! Jen chcete, že jste chtěli, že? Zde jsou nabídky notebooků, které byly spatřeny v počátečních verzích reklam na Černý pátek.

Nejlepší nákup: Lenovo AMD E-300 Dual-Core 16 ″ notebook s 2 GB RAM, 250 GB HDD za 180 $.

Tento notebook s cenou 180 USD převyšuje „základní laptop“ předpovědi dealnews o 9 USD a byl by to nejméně nákladný 16 ″ dvoujádrový notebook, který web viděl.

Nejlepší nákup: notebook Toshiba L775-57307 17,3 ″ s 4 GB RAM, 320 GB HDD za 350 $.

Nejste si jisti, co CPU bude spojeno s tímto systémem, ale jinak bude tato náhrada stolního počítače vypadat jako krádež na 350 $.

OfficeMax: Acer Aspire AS5750Z-4882 15,6 ″ notebook s 4 GB RAM, 500 GB HDD za 350 $.

Ne rekordér, ale tento notebook je připraven spojit předchozí nabídky jako nejméně drahý 16 ″ notebook Acer Aspire, který jsme viděli.

OfficeMax: Notebook Toshiba Satellite 15,6 ″ s 4 GB RAM, 320 GB HDD za 300 $.

Opět platí, že procesor je záhadou, ale za 300 USD je stále v pozici, že patří mezi nejméně drahé satelity Toshiba, které odborníci na nákupy kdy viděli.

Sam's Club: 16palcový notebook HP Pavilion Core i7 s 8 GB RAM, 1 TB HDD za 699 $.

Nejlevnější počítač HP Pavilion s 8 GB RAM a procesorem Core i7.

Staples: Notebook HP HP2000 14,6 ″ s 2 GB RAM, 320 GB HDD za 300 $.

Poprvé tento systém prodal tento princ bez potíží s rabaty.

Walmart: Compaq Presario AMD Dual Core 15,6 ″ notebook s 2 GB RAM, 250 GB HDD za 198 dolarů.

Je to o 18 dolarů dražší než řešení Best Buy, ale pokud se vám nedaří dosáhnout Best Buy a žít v blízkosti Walmartu, tento obchod v obchodě je druhým nejlepším obchodem se základním notebookem pro tento černý pátek.