Microsoft Office poskytuje pro většinu uživatelů skvělý zážitek. Kromě toho, že se jedná o nejoblíbenější soupravu produktivity na světě, vyvinuly produkty v této sadě i odvětví průmyslu výkonných doplňků, které rozšiřuje možnosti každého programu. V minulosti jsme se zabývali jednotlivými doplňky pro Microsoft Office, naposledy novým doplňkem FindTime od společnosti Microsoft Garage, který usnadňuje nastavení a plánování schůzek. Existuje spousta doplňků, ale tady jsou některé kvalitní zdarma, aby si vaše nohy mokré.

10 Doplňky sady Microsoft Office

Gramaticky

Integrovaný gramatický modul v Microsoft Office není tak výkonný a zdá se. Pokud jste autorem odborných dokumentů nebo jen chcete zlepšit své psaní, může gramatika pozitivně ovlivnit gramatiku a pravopis. Mezi další funkce patří správné použití interpunkčních znamének a věty. Ne všechny funkce jsou k dispozici ve bezplatné verzi, ale funguje mnohem lépe než vestavěný systém kontroly pravopisu a gramatiky v sadě Office. Až budete připraveni dokument zkontrolovat, stačí klepnutím na tlačítko Povolit gramatiku zahájit kontrolu dokumentu. Za zmínku také stojí, že Grammarly má rozšíření pro Chrome a Firefox.

Stáhněte si gramatiku pro Microsoft Office

Gramaticky

Disk Google a Dropbox

Ve skutečnosti jde o dva v jednom, ale protože se jedná o velmi využívané služby cloudového úložiště, jsou zřejmou volbou pro ukládání a sdílení souborů Microsoft Office. Zejména s přáteli a spolupracovníky, kteří nepoužívají výchozí službu OneDrive. V září jsme se podívali na instalaci obou. Oba plně podporují integraci sady Office a usnadňují otevírání a prohlížení souborů sady Office, i když sada není nainstalována.

kancelář Online Dropbox

Uber

Pokud žijete ve městě nebo navštěvujete cizí zemi, stává se Uber pohodlným způsobem, jak se dostat z bodu A do bodu B. Doplněk Uber, který byl spuštěn v srpnu 2015, usnadňuje nastavení připomenutí vaší jízdy na schůzku přidáním do kalendáře. Doplněk také funguje s aplikací Outlook na webu pro uživatele Office 365.

Uber

Sledování balíků FedEx

Pokud stále přemýšlíte, kdy tento balíček dorazí, pak FedEx Package Tracker je skvělý způsob, jak zmírnit vaši úzkost. Zdarma ke stažení pro aplikace Outlook a Outlook Online (je již součástí služby), můžete sledovat balíčky, pokud žijete v desktopové aplikaci Outlook. V okamžiku, kdy obdržíte e-mail, se v horní části zprávy zobrazí Sledovač balíčků. Kliknutím na něj zobrazíte pokrok balíčku.

Sledování balíků

Uložit zprávy Outlook.com do OneNote

Některé e-maily jsou mnohem důležitější než jiné. Týmy Outlook.com a OneNote si to uvědomily a poté vytvořily skvělý malý doplněk, který usnadňuje ukládání e-mailů jako sekce OneNote. V našem článku najdete pokyny, jak jej nastavit.

WordPress OneNote

FindTime pro Microsoft Outlook a Outlook na webu

Garážový tým společnosti Microsoft vydal nový doplněk pro Microsoft Outlook Personal Information Manager, který usnadňuje nalezení času na setkání s kolegy. Běžná aktivita napříč organizacemi, plánování schůzky, často zahrnuje orbu v kalendáři aplikace Outlook a nalezení dostupných časů. Se službou FindTime to dělá většinu práce za vás.

přidat na 6

Lidé Graf pro Excel

Už vás nebaví nudný koláčový a sloupcový graf? Proč místo toho použít infographic grafu lidí? Vím, že by to bylo skvělé pro kohokoli, kdo studuje sociální vědy nebo studenty středních škol, kteří shromažďují data při přípravě výzkumných projektů v sociálních studiích. Stejně snadné jako vytváření výsečového grafu, stačí vybrat v tabulce sloupce obsahující data, kliknout na kartu Vložit a poté na Lidový graf. Můžete si vybrat ze 16 různých tvarů, více barevných motivů a infographic stylů.

Excel Lidé Graf

DocuSign for Word

Přestaňte tisknout dokumenty aplikace Word, abyste je podepsali. Prostě to udělejte z aplikace Word pomocí tohoto skvělého doplňku DocuSign. Po úpravě můžete dokument snadno podepsat sami a nechat jej podepsat také jiné osoby. Jednoduše použijte funkci přetahování a určete značky, kde se příjemci musí podepsat nebo poskytnout informace. DocuSign také pracuje s nejnovějšími verzemi Wordu na OS X, iOS a Office Web Apps. Neexistuje tedy žádná omluva k podepsání tohoto dokumentu.

docuSign for Word

OneNote Publisher pro doplněk WordPress

Pokud používáte aplikaci OneNote, pravděpodobně také blogujete, a vývojáři populární platformy pro blogování a publikování na webu WordPress usnadňují a rychle převádějí tyto poznámky na webové stránky pomocí modulu OneNote Plug In pro WordPress. Vytvořte autorské příspěvky v OneNote, otevřete řídicí panel WordPress, klikněte na tlačítko OneNote a přidejte svůj obsah. Ve WordPress vyberte stránky, které jste připraveni publikovat, a to je vše!

WordPress OneNote

Anketa všude

Chcete, aby vaše učebna nebo prezentace byla poutavější, a pak by se učitelé a přednášející měli podívat na to, jak získat doplněk Anketa všude. Perfektní pro vytváření kvízů s otázkami a odpověďmi, dělá většinu práce za vás. Pozvěte osoby nebo třídu, aby odpověděly, a sledujte odpovědi, které se na snímku v reálném čase zobrazí okamžitě. Díky PowerPoint na webu a PowerPoints vestavěné ve schopnosti publikovat na OneDrive, to není jednodušší a zábavnější.

Anketa PowerPoint

PayPal pro aplikaci Outlook (bonusový tip)

Potřebujete tyto platby snadněji spravovat? Elektronický platební systém PayPal má pohodlný doplněk, který pracuje s aplikací Outlook. Stačí nainstalovat a můžete je použít k odesílání peněz na kontakt tak snadno, jako je odesílání běžných e-mailů.

paypal pro aplikaci Outlook

Toto je pouze seznam 10, který by vás mohl zajímat. Přejděte do Microsoft Office Store a najděte stovky bezplatných a placených doplňků, které vám pomohou zvýšit produktivitu vaší kanceláře.

Na které zde nejsou zahrnuty některé z vašich oblíbených položek? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.