Microsoft Office je výkonná platforma, protože není k dispozici, ale můžete ji vylepšit i pomocí bezplatných doplňků a zvýšit produktivitu.

Doplňky jsou malé aplikace, které přidávají vylepšení vašich aplikací Microsoft Office. Některé doplňky mohou fungovat v jedné nebo více aplikacích sady Office. Nezapomeňte si také přečíst článek o 10 nejlepších plug-inech, které můžete použít k přidání dalších funkcí do sady Microsoft Office.

Nejlepší bezplatné doplňky pro produktivitu pro Microsoft Office

Gramaticky

Integrovaný gramatický modul v Microsoft Office není tak výkonný a zdá se. Pokud jste autorem odborných dokumentů nebo jen chcete zlepšit své psaní, může gramatika pozitivně ovlivnit gramatiku a pravopis. Mezi další funkce patří správné použití interpunkčních znamének a věty. Ne všechny funkce jsou k dispozici ve bezplatné verzi, ale funguje mnohem lépe než vestavěný systém kontroly pravopisu a gramatiky v sadě Office. Až budete připraveni dokument zkontrolovat, stačí klepnutím na tlačítko Povolit gramatiku zahájit kontrolu dokumentu. Za zmínku také stojí, že Grammarly má rozšíření pro Chrome a Firefox.

Stáhněte si gramatiku pro Microsoft Office

Gramaticky

Karty Office

Pokud pracujete s mnoha dokumenty, usnadňuje Office Tabs správu všech vašich souborů Office zv rámci příslušného programu vytvořením karty. To snižuje produktivitu ztracenou při hledání a přepínání mezi okny na hlavním panelu. Nejnovější verze pracuje s aplikací Office 2016 a je zdarma pro nekomerční použití.

Karty Office

Stáhněte si karty Office pro Microsoft Office

Imagr - vyhledávání obrázků

Funkce Office Online Pictures umožňuje vkládat obrázky na Bing, Facebook nebo do vašeho osobního účtu Flickr. Lepší možností je doplněk Imagr. Umožňuje vyhledávat ve zbytku Flickru další obrázky, které můžete začlenit do svých dokumentů.

Stáhnout Imagr pro Microsoft OfficeDownload Imagr pro Office

Imagr

Časová osa kanceláře

Pokud chcete, aby vaše prezentace PowerPoint vypadaly vizuálně, musíte mít časovou osu Office. Tento bezplatný doplněk může vytvářet grafy časové osy, které pomáhají vizuální prezentaci vaší zprávy. Zatímco Office již má grafiku SmartArt, časová osa je mnohem snadnější nastavení a použití.

Stáhněte si časovou osu Office zde Stáhněte si zdarma zde

Časová osa kanceláře

Wikipedia

Při výzkumu budete pravděpodobně hledat informace o bezplatné a snadno dostupné online encyklopedii Wikipedia. Wikipedia pro Office vám umožňuje najít referenční informace, které můžete začlenit do nabídek jako citace. Můžete si vybrat kousek textu a pak také prohledat Wikipedia. Poté jsou tyto informace uvedeny v centrálním podokně úloh.

Stáhněte si Wikipedia pro Microsoft Office

Wikipedia

Nechte aplikaci Outlook spuštěnou

U závislých na aplikaci Outlook vám tento doplněk umožňuje nechat aplikaci Outlook spuštěnou na pozadí, když ji zavřete. Proč to potřebujete? Pokud často potřebujete držet krok s e-mailem, pak je to vynikající způsob, jak toho dosáhnout. Je to zvláště užitečné pro uživatele serveru Exchange a víme, jak načítání aplikace Outlook a stahování pošty může být testem trpělivosti.

Stáhnout Keep Outlook Running

Kalkulačka procent

Pro vašeho kancelářského účetníka vám tento snadno použitelný nástroj pomůže vypočítat procentuální výpočty v tabulkách nebo dokumentech. Ideální pro vyrovnávání rozpočtu a nemusíte být matematický wiz, abyste jej mohli používat.

Stáhněte si procentuální kalkulačku pro Excel

Procento

Tento oblíbený doplněk Excel existuje zhruba od roku 1999. Pokud jste si mysleli, že Excel je silný, jak je, pak se po použití ASAP Utilities můžete divit, jak jste někdy pracovali bez něj. Program ASAP Utilities umožňuje vybrat buňky na základě obsahu a formátování. Můžete také použít pokročilé třídění a třídění podle více než jen hodnot. Můžete si zdarma stáhnout verzi pro domácí použití.

Stáhněte si ASAP Utilities pro Excel

sshot-3

Onetastic pro OneNote

Onetastic staví na funkčnosti makra v OneNote. Při použití tohoto doplňku; můžete přidat funkce, jako je Najít a nahradit, zobrazení Denního deníku, barvy vlastní sekce, informace o autorovi nebo odstranění.

Stáhněte si Onetastic pro OneNote

OneTastic

Kanban pro aplikaci Outlook

Aplikace Outlook může být ohromující. S Kanbanem pro Outlook můžete mnohem lépe spravovat úkoly i e-maily. Úkoly lze rozdělit do několika kategorií, např. Nezačaté, probíhající nebo dokončené. Stav lze automaticky změnit kvůli časovým limitům jednotlivých úkolů a opravit ručně pouhým přetažením příslušné položky do jiného sloupce.

Kanban Outlook

Stáhněte si Kanban pro aplikaci Outlook

Je třeba mít doplněk pro Microsoft Office, který musí mít pro vás? Pokud ano, dejte nám vědět v komentářích níže.