Aktualizace systému Windows 10

Video přináší výhody upgradu a ukazuje, že Windows 10 poskytuje to nejlepší z Windows 7 a Windows 8.1 ... což znamená známou nabídku Start systému Windows 7 na ploše a živé dlaždice obsažené v systému Windows 8. A také podporuje skutečnost, že je to zcela zdarma pro uživatele Windows 7 SP1 a Windows 8.1.

Podle nového příspěvku na blogování Windows: „Dnes zahajujeme řadu blogů sdílejících funkce systému Windows 10, jako jsou Cortana, Microsoft Edge, aplikace Xbox, Windows Hello a další. Chcete-li zahájit sérii, začínáme se známostí ve Windows 10. “

Cortana je k dispozici pouze na vybraných trzích a funkce Windows Hello vyžaduje specializovaný hardware.

Aktualizace: 19. 7. 2015

Společnost Microsoft také slaví její zahájení globálními oslavami fanoušků, což je celoroční iniciativa s názvem Upgrade Your World. Microsoft říká: „Abychom kampaň oživili, vidíme malé děti z celého světa v jejich přirozeném prostředí v Maroku, Thajsku, na Islandu, v Anglii a USA. Podporují naše poslání zmocnit každého člověka a organizaci k dosažení více, reklamy se zobrazují jak by technologie měla být přirozenější, lidská a intuitivnější a přizpůsobovat se potřebám lidí. “

Níže vidíte příklad této kampaně.

Zde je vaše Windows 10 pokrytí

Pro více informací o uvedení na trh máme několik článků, které vám pomohou připravit se na nový operační systém (verze pro PC a mobilní zařízení), které jsou propojeny níže. Samozřejmě, kromě článků v systému Windows 10, které máme nyní, vám budeme i nadále poskytovat podrobné zprávy a informace o tom, jak se články posunout vpřed.

Zkontrolujte, zda počítač může používat systém Windows 10

Vaše Windows 10 zodpovězené otázky

Předobjednejte maloobchodní Windows 10 USB Flash Drive

A pro konkrétní otázky a další konverzaci ve všech verzích nového operačního systému se nezapomeňte přihlásit do fóra Windows 10 - je to zcela zdarma.