Je to opět roční období! Váš chytrý telefon může být užitečným nástrojem, který vám pomůže s každým úkolem, ať už jde o organizaci strany, nákupy nebo hledání dárkových nápadů. Pro uživatele Android není dostatek aplikací vytvořených speciálně pro svátky, od cestování po nakupování, dokonce i plánování událostí. Chcete-li začít, zde je 10 nejoblíbenějších bezplatných a vysoce hodnocených aplikací pro Android pro dovolenou bez starostí.

1. Přání

Přání je internetový obchod s vybranými produkty, které si můžete koupit, sdílet nebo vložit do seznamu přání. Sdílejte seznamy přání s rodinou a přáteli a už nikdy nedostanete nudný dárek! Přání je také přístupné online na www.wish.com.

přání-nakupování-app

2. Kalkulačka slev

Pro snazší kalkulaci slev vás Kalkulačka slev kryla. Jednoduše zadejte procento slevy a původní cenu produktu a mělo by vám ukázat, kolik ušetříte.

kalkulačka slev

3. Groupon

Tato aplikace umožňuje uživatelům kuponů, těžkým nebo jiným způsobem, zakoupit a uplatnit Groupony přímo z vašeho zařízení Android. Zůstaňte ve spojení se skvělými nabídkami restaurací, lázeňských služeb nebo fitness center ve vašem okolí - to vše na cestách.

groupon

4. Listonic

Spravujte všechny své nákupní seznamy a nechte si je uspořádat pomocí této aplikace bohaté na funkce. Listonic umožňuje vytvářet více seznamů, uspořádat položky podle úložiště a sdílet seznamy s ostatními uživateli Listonic. A co víc, můžete pro každou položku zadat cenu a aplikace vám poskytne běžný odhad toho, kolik zaplatíte na přepážce.

listonický

5. TripIt Travel Organizer

TripIt vám umožní zadat všechny vaše cestovní údaje - časy letu, rezervace hotelů a restaurací a vše ostatní mezi nimi. Poté můžete přistupovat ke svým cestovním plánům na cestách z chytrého telefonu nebo z www.tripit.com. Kromě toho můžete najít místní cíle z vestavěné mapy a přidat je do itineráře najednou.

tripit

6. Saambaa

Saambaa je nástroj pro sociální plánování, který vám umožní vytvořit plán a odeslat jej kontaktům v telefonním seznamu. Kontakty, které nemají nainstalovanou aplikaci, obdrží oznámení prostřednictvím textové zprávy. Saambaa zahrnuje také vyhledávání událostí s funkcemi sociálního sdílení, takže člověk může vždy získat představu o tom, jak a kde se potkat.

saambaa

7. Dotykové pohlednice

Cítíte se trochu nostalgicky? Touchnote umožňuje vytvářet pohlednice z fotogalerie telefonu (nebo dokonce z vašich alb na Facebooku) a odesílá se jako skutečná pohlednice. Služba stojí 1,49 $ za kartu a doručení může trvat 1-4 dny do USA, Velké Británie, Austrálie a Německa.

dotykové pohlednice

8. ChefTap

Být nejlepším šéfkuchařem, kterým můžete být - alespoň svým hostům - s touto velmi užitečnou aplikací. Hledejte recepty online (Epicurious, Food.com atd.) A importujte je do svého zařízení pro snadnou orientaci.

cheftap

9. Nadaný

Nadaný je seznam úkolů pro dávání dárků. Tato aplikace také sleduje narozeniny a jiné speciální události, nastavuje připomenutí a umožňuje skenovat čárové kódy produktu přímo z aplikace. Sledujte své dary a vyhýbejte se ztrátě na kohokoli z vaší rodiny.

nadaný

10. Toshl Finance Expense Tracker

Tato sezóna může být vhodný čas na utrácení, ale to neznamená, že ztratíte přehled o tom, kam vaše peníze jdou. Toshl je vysoce hodnocená aplikace pro sledování výdajů, která vám pomůže spravovat vaše finance pomocí snadno použitelného a zábavného rozhraní.

toshl

Prázdniny jsou zábavné, ale mohou být také chaotické a stresující. Doufám, že vám tyto aplikace pomohou vychutnat si více a méně starostí.